سایت مکانبین استان هرمزگان (سایت گردشگری استان هرمزگان) با کیش آغاز به کار کرد این سایت که یکی از سایت های پرتال گردشگری مکانبین است و به تازگی شروع به پر کردن اطلاعات مکان های تاریخی، توریستی، تفریحی و… هرمزگان کرده است.

سایت گردشگری استان هرمزگان

سایت گردشگری استان هرمزگان

در سایت گردشگری استان هرمزگان به جاذبه های توریستی کیش جاذبه های طبیعی کیش اماکن تاریخی کیش، بازار خرید کیش اماکن خدماتی کیش و جاذبه های گردشگری قشم جاذبه های طبیعی قشم اماکن تاریخی قشم، بازار خرید قشم اماکن خدماتی قشم و همچنین جاذبه های گردشگری بندرعباس جاذبه های طبیعی بندرعباس اماکن تاریخی بندرعباس، بازار خرید بندرعباس اماکن خدماتی بندرعباس خواهد پرداخت و همچنین سایر شهرستان های استان هرمزگان همچون شهرستان ابوموسی، شهرستان بستک، شهرستان بندر لنگه، شهرستان جاسک، شهرستان حاجی‌آباد، شهرستان رودان، شهرستان قشم، شهرستان پارسیان، شهرستان میناب، شهرستان خمیر، شهرستان بشاگرد، شهرستان سیریک.

مکانبین یک پرتال است که شامل مجموعه سایت هایی است که هر یک به استانی اختصاص دارد و اطلاعات مربوط به مراکز خرید، مراکز تفریحی و توریستی، اماکن تاریخی و باستانی، مراکز خدماتی و… در آن با مشخصات کامل آن در قالب نقشه های ماهواره ای گنجانده شده است. این مجموعه از مرداد ۱۳۹۱ کار خود را آغاز کزده است و هدف آن ایجاد بانک اطلاعاتی از اماکن توریستی، تفریحی، تاریخی، خدماتی و… از هر یک از استان های کشور به تفکیک شهرهاست.

سایت مختص به هر استان بر اساس شهرهای آن قابل انتخاب است شما از طریق منو در سایت هر استان، امکان انتخاب شهرهای گوناگون در یک استان را دارید.

اولویت استان ها برای راه اندازی سایت مرتبط با آن براساس میزان سفر و حجم مسافرین به آنها است. از این رو تیم مکانبین استان های بزرگ را در اولویت خود قرار داده است اما کار خود را با استان سمنان آغاز کرده تا مشکلات را بررسی نماید. به زودی سایر استان ها راه اندازی می شود. اما در صورتی که کسانی این خواست و توان را داشته باشند که در راه اندازی استانی که در اولویت های اول ما نباند به ما یاری برسانند، ما استان آنان را در اولویت قرار خواهیم داد.

این یک پروژه بسیار بزرگ در کشور است از این رو به حتم شما می توانید در به انجام رسیدن آن ما را یاری کنید چرا که برای وارد کردن اطلاعات گسترده تمامی استان ها و شهرها و همه بخش های مورد نیاز به نیروهای زیادی نیاز است از این رو شما می توانید با درخواست همکاری این فرصت را در اختیار سایت قرار دهید تا این پروژه زودتر تکمیل شود به حتم کسانی که در این پروژه به سایت گردشگری مکانبین یاری برسانند از مواهب مادی و معنوی این سایت نیز برخودار خواهند شد از این رو این سایت می تواند به منبعی برای درآمدزایی اینترنتی آنان تبدیل شود. برای ارسال درخواست مشارکت و پرسش درباره چگونگی کار و مواهب ناشی از آن، فرمی را که در بخش تماس با ما قرار دارد تکمیل فرمایید.

در لینک های زیر می توانید لیست جاذبه های گردشگری استان هرمگان را به تفکیک بیابید

جاذبه های گردشگری بندرعباس

جاذبه های گردشگری قشم

جاذبه های گردشگری کیش

لیست جاذبه های گردشگری و تاریخی استان هرمزگان