بیمارستان آیت الله روحانی بابل با ظرفیت ثابت 372 تخت در خيابان كشاورز، ميدان دانشگاه، جنب دانشگاه علوم پزشكي بابل واقع شده است. این مرکز درمانی بزرگترین بیمارستان مازندران و شمال کشور است که در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع با زیربنای تقریبی 64 هزار مترمربع در دو طبقه احداث شد.

این بیمارستان دارای 12 بخش بستری، 11 اتاق عمل، 372 تخت مصوب و فعال و بخش‌های ویژه شامل 62 تخت ICU ، هشت تخت CCU و بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان، 14 تخت NICU و 10 تخت بستری، آنژیوگرافی و جراحی قلب باز دو اتاق عمل، 10 تخت CCU و هشت تخت ICU به صورت مجزا است.

در بخش فوق تخصصی قلب اطفال پنج تخت CCU و هفت تخت بستری و پاراکلینیک‌های مجهز آندوسکپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، رادیولوژی و پاتولوژی مشغول ارائه خدمات آموزشی پژوهشی و درمانی به مراجعه‌کنندگان است.

همچین در مرکـز آمـوزشی درمـانـی آیتالله روحـانـی خدمات تخصصی فیزیوتراپی شامل درمان و آموزش های لازم جهت پیشگیری و کاهش بروز اختلالات سیستم عضلانی حرکتی در دوران بارداری و بعد از زایمان و همچنین درمان های تخصصی فیزیوتراپی در انواع بی اختیاری ادرار و اختلالات کف لگن به بیماران نیازمند ارائه می گردد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از تلفن های بیمارستان آیت الله روحانی که درج شده استفاده نمایید

پیشنهاد ویژه

شماره تماس بیمارستان آیت الله روحانی بابل :

0111-2238301-4