حمام وزیری مربوط به دوره قاجار است و در ساری، خیابان انقلاب، کوچه آب انبار نو در کنار خانه کلبادی قرار دارد. این اثر در تاریخ ۷ مهر ۱۳۸۱ با شمارهٔ ثبت ۶۲۶۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. از لحاظ نوع معماری، مصالح و ویژگی های ساختمانی از ابنیه دیدنی و مشهور مازندران به شمار می‌رود.

اين حمام با مساحتي در حدود 200 مترمربع داراي همه فضاهاي لازم براي يك حمام سنتي شامل ورودي، سربينه، راهروي انتقالي هوا، گرمخانه خزينه هاي آبگرم و سرد سرويس بهداشتي و تون (گرمابه) است.

گرمخانه حمام وزیری نيز همانند سربينه به صورت هشت ضلعي است ودر انتهاي ضلع جنوبي آن خزينه هاي آب گرم وسرد قرار دارد در قسمت جنوبي بنا اطاقي مستطيل شكل كه كف آن ازهمه قسمت هاي بنا پايين تر است به عنوان (تون) يا گرمابه حمام كاربري داشته ورودي آن خارج ازحمام و در ضلع شرقي است.

حمام وزیری در گذشته در جوار خانه وزيري قرار داشت و روزگاري نيز قسمتي از اين خانه بوده است و از همين رو به حمام وزير معروف است اين بنا كه در اثر مرور زمان تخريب شده بود اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران در سال 1379 مرمت و بازسازي آن را آغاز كرده است.