زائرین، گردشکران و مسافرینی که قصد سفر و عزیمت از تهران به مشهد را دارند در مسیرشان از سمنان می گذرند و عموما بعد از دو یا سه ساعت به سمنان می رسند و یا بلعکس مسافرینی که از مشهد به تهران قصد سفر دارند عموما شهر سمنان و پارک 17 شهریور سمنان را برای اقامت شبانه در چادرها انتخاب می کنند چون هم در میانه ی شهر است و هم دسترسی به امکانات بیشتری را در اختیار دارند. از سویی این پارک پر از گردشگران و زائران دیگری است که موجب می شود تا از امنیت بیشتری برای استراحت شبانه برخوردار شوند.

یکی از مزایای اقامت در این پارک (پارک هفده شهریور سمنان) وجود رستوران و تالار پذیرایی و سفره خانه سنتی باغ شهر سمنان است، باغ شهر با توجه به نزدیکی، فضای جذاب و غذاهای خوب و سنتی و بومی اش فرصت مناسبی است تا خستگی راه را اتن بدر کنید و تجربه خوبی از سفر را در فضای جدید تجره کنید.

مجتمع گردشگری – تفریحی باغ شهر سمنان به عنوان اولین پروژه مشترک فرهنگی رفاهی بخش خصوصی با شهرداری سمنان است مشتمل بر سالن پذیرائی، استراحتگاه در فضای باز، آلاچیق، فضای بازی کودکان با امکانات مناسب ورزشی است از قبیل تاب و سرسره و… چایخانه، فضای نگهداری پرندگان، اینترنت بی سیم برای استفاده از اینترنت در تمامی محوطه بوسیله لب تاب مراجعین، 2 واحد نمازخانه مجزا ویژه آقایان و خانمها و نیز سرویس بهداشتی است.

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد مکانبین :

همچنین مجتمع باغ شهر سمنان با داشتن تالار پذیرایی، و آلاچیق ها فضای مناسبی برای برگزاری مراسم عروسی، عزاداری و یا دور همنشینی دانشجویی را فراهم آورده است که بازدید از آن را به همشهریان، دانشجویان و ... پیشنهاد می کنیم