کافه رادیو سمنان، در خیابان قدس سمنان که یکی از خیابان های اصلی شهر سمنان است و در مسیر عبور مسافران و زائران تهران به مشهد واقع شده است به عبارتی کافه رادیو در میان دو میدان سعدی و مشاهیر سمنان و در ابتدای خیبان فجر و در جنب بستنی نعمت؛ کافه رادیو سمنان را به روایت خودشان در متن زیر بخوانید.

کافه همیشه بخشی از خاطره‌ها و لحظه‌های تنهایی و دو نفره و گاهی هم جمعی‌ام بوده، چند تا کافه می‌شناسم که ترجیح می‌دهم‌شان، اما در این شهر کافه‌ای که بخواهم هر روز قهوه‌ام را آنجا بنوشم و اگر شد سیگاری دود کنم، چیزی بنویسم و بخوانم و بعدازظهرم را بگذرانم سراغ نداشتم.

کافه‌ای که بهش عادت کنم و کافه‌چی سفارش همیشگی‌ام را بدون اینکه بگویم برایم بیاورد. حالا، کافه‌چی بیشتر از اولین باری که به اینجا آمدم از من می‌داند؛ می‌داند بعدازظهرم چطور سپری می‌شود و قهوه‌ام را با یا بی شیر و شکر می‌نوشم. کافه‌چی، مرد مهربانی‌ست؛ کارش را دوست دارد؛ چای و قهوه‌ات را با عشق دم می‌کند و هوای همه‌ی مهمان‌هایش را دارد. چه آن‌ها که سیگار دود می‌کنند و چه آن‌ها که فراری‌اند از دود.

«کافه رادیو» بین دو میدان مرکزی شهر (میدان سعدی-میدان مشاهیر/ابتدای خیابان فجر) با قهوه‌ها، پاستا، کیک‌مرغ، پیتا شکلات ‌و گردو، پیتا مخصوص، شیک‌ها و گلاسه‌ها، و چای و دم‌نوش‌های پر و پیمان‌ش را به شما پیشنهاد می‌کنم. اگر به «کافه‌رادیو» آمدید، من مردی با کلاه قهوه‌ای روشن هستم؛ به افتخار آشنایی‌مان، یک قهوه مهمان من خواهید بود. نوش جان.

شماره های تماس و رزرو :

09215360665

09011317599

لینک اینستاگرام و هشتگ کافه رادیو :

https://www.instagram.com/coffee_radio
#coffee_radio

پیشنهاد ویژه

کافه رادیو از کافه های خوب شهر سمنان است که گذرندان لحظات خوب و لذتبخش در آن را به مسافران، گردشگران و... برای رفع خستگی راه پیشنهاد می کنیم، همچنین به دانشجویان ساکن سمنان که به دنبال فضایی صمیمی در سمنان برای گذران وقت خود می گردند.