مروارید خلیج فارس آنقدر امکانات دلبرانه دارد که گردشگران داخلی و خارجی را مجذوب خود کند! سفرهای زیادی که در نوروز 96 به کیش انجام شد و رشد روزافزون صنعت گردشگری در ایران، این نوید را می‌دهد که خانواده‌های ایرانی به ضرورت سفر و استفاده از تفریحات به روز آگاه شده‌اند. تفریحاتی که در جزیره کیش در سطحی باورنکردنی وجود دارند و اکثر آن‌ها توان رقابت با همتایان خارجی خود را دارند و شاید به همین خاطر است که قیمت تور کیش در چند سال اخیر جزو پرمخاطب‌ترین سؤال‌ها بوده است.

تورهای کیش 96

تورهای کیش 96

کیش، امکانات اقامتی بسیار مطلوبی هم دارد که خیال همه گردشگران را از بابت اقامت در این جزیره راحت می‌کنند. هتل‌‌های کیش تنوع بالایی دارند و بعضی از آن‌ها مؤفق به اخذ استانداردهای جهانی شده‌اند. در کنار این هتل‌ها، امکان اجاره سوئیت در کیش هم برای خانواده‌ها وجود دارد تا هر جمعی از گردشگران، بنا به خواسته خودشان از امکانات این جزیره بهرمند شوند. البته هتل‌های کیش، با اکثر بودجه‌ها سازگاری دارند و به همین دلیل است که تورهای ارزان کیش در تمام فصول یافت می‌شوند.

جاذبه‌های طبیعی و تاریخی کیش هم می‌توانند محیطی برای وقت‌گذرانی و یادگیری و کسب تجربه‌های موردعلاقه‌سفر باشند، اما مسلماً تفریحات کیش، دلیل سرازیرشدن سیل گردشگران به این جزیره است. بسیاری از تفریحات آبی کیش در کشور یگانه‌اند و علاقمندان‌شان باید برای تجربه این تفریحات و ورزش‌ها، به کیش سفر کنند. البته نباید فراموش کرد که برنامه‌ریزی‌های فراوانی از سوی سازمان منطقه آزاد کیش برای دستیابی به جلال کنونی جزیره توریستی ایران انجام شده است و زحمت‌های این سازمان و همین‌طور بخش خصوصی، موجب رشد این جزیره شده است.

آب و هوای جنوب ایران در بهار گرم و مطبوع می‌شود و زمینه مناسبی را برای تورهای کیش فراهم می‌کند تا جمع‌های بزرگی از گردشگران را به این جزیره راهنمایی کنند. سالیان سفر با سال‌ها تجربه در امر تورهای داخلی و به خصوص تورهای کیش، یکی از اژانس‌های فعال در این زمینه است و گردشگران می‌توانند برای اطلاع از قیمت و شرایط تورهای کیش با مشاوران سالیان سفر تماس بگیرند.