سایت مکانبین استان استان گلستان (سایت گردشگری استان گلستان) با شهر گرگان در خرداد 1393 آغاز به کار کرد این سایت که یکی از سایت های پرتال گردشگری مکانبین است و به تازگی شروع به پر کردن اطلاعات مکان های تاریخی، توریستی، تفریحی و…  استان گلستان کرده است.

سایت- گردشگری گلستان

سایت- گردشگری گلستان

در سایت گردشگری استان گلستان به جاذبه های توریستی گلستان جاذبه های طبیعی گرگان اماکن تاریخی استان گلستان، بازار خرید، اماکن خدماتی و جاذبه های گردشگری استان گلستان، دیدنی های گرگان، اماکن تاریخی گرگان و تمامی شهرهای بزرگ گردشگری استان گلستان…  خواهد پرداخت .

برای دیدن اماکن از منو به صفحه نخست بروید یا در صورت نیاز از منوی چپ شهر مورد نظر را انتخاب نمایید

مکانبین یک پرتال است که شامل مجموعه سایت هایی است که هر یک به استانی اختصاص دارد و اطلاعات مربوط به مراکز خرید، مراکز تفریحی و توریستی، اماکن تاریخی و باستانی، مراکز خدماتی و… در آن با مشخصات کامل آن در قالب نقشه های ماهواره ای گنجانده شده است که امکان مشاهده آن از طریق موبایل های هوشمند نیز میسر است این مجموعه از مرداد ۱۳۹۱ کار خود را آغاز کزده است و هدف آن ایجاد بانک اطلاعاتی از اماکن توریستی، تفریحی، تاریخی، خدماتی و… از هر یک از استان های کشور به تفکیک شهرهاست.

سایت مختص به هر استان بر اساس شهرهای آن قابل انتخاب است شما از طریق منو در سایت هر استان، امکان انتخاب شهرهای گوناگون در یک استان را دارید.

اولویت استان ها برای راه اندازی سایت مرتبط با آن براساس میزان سفر و حجم مسافرین به آنها است. از این رو تیم مکانبین استان های بزرگ را در اولویت خود قرار داده است اما کار خود را با استان سمنان آغاز کرده تا مشکلات را بررسی نماید. به زودی سایر استان ها راه اندازی می شود. اما در صورتی که کسانی این خواست و توان را داشته باشند که در راه اندازی استانی که در اولویت های اول ما نباند به ما یاری برسانند، ما استان آنان را در اولویت قرار خواهیم داد.

این یک پروژه بسیار بزرگ در کشور است از این رو به حتم شما می توانید در به انجام رسیدن آن ما را یاری کنید چرا که برای وارد کردن اطلاعات گسترده تمامی استان ها و شهرها و همه بخش های مورد نیاز به نیروهای زیادی نیاز است از این رو شما می توانید با درخواست همکاری این فرصت را در اختیار سایت قرار دهید تا این پروژه زودتر تکمیل شود به حتم کسانی که در این پروژه به سایت گردشگری مکانبین یاری برسانند از مواهب مادی و معنوی این سایت نیز برخودار خواهند شد از این رو این سایت می تواند به منبعی برای درآمدزایی اینترنتی آنان تبدیل شود. برای ارسال درخواست مشارکت و پرسش درباره چگونگی کار و مواهب ناشی از آن، فرمی را که در بخش تماس با ما قرار دارد تکمیل فرمایید.

برای دیدن جاذبه های گردشگری گرگان از منو به صفحه نخست بروید یا از صفحه جاذبه های گردشگری گرگان دیدن کنید

استان هایی که تا کنون بخش اعظمش آنها تکمیل شده است به قرار زیر است :

آدرس سایر سایت های گردشگری ایران

آدرس سایت پرتال مکانبین

سایت گردشگری استان سمنان

سایت گردشگری استان مازندران

سایت گردشگری استان فارس

سایت گردشگری استان هرمزگان

سایت گردشگری استان یزد

سایت گردشگری استان اصفهان

سایت گردشگری استان لرستان

سایت گردشگری استان آذربایجان شرقی

سایت گردشگری همدان

سایت گردشگری استان گیلان

سایت گردشگری استان خراسان رضوی

سایت گردشگری استان اردبیل

سایت گردشگری استان گلستان