معرفی برترین رستوران های کیش

کیش جزیره ی جذاب و دیدینی که در هیچ زمانی از سال خالی از مسافر نمی باشد , تفریحات و جاذبه های دیدنی این شهر را بسیار پر مخاطب کرده است , حضور مسافرین زیاد در این مکان تاثیر بسزایی در روی کیفیت این جزیره گذاشته است , کیش از جمله جزیره هاییست که بی شمار رستوران دارد اما در این متن به تعدادی از بهترین رستوران های کیش میپردازیم .

1)رستوران توتی فروتی

از جمله زیباترین رستوران های جزیره می باشد , توتی فروتی  علاوه بر جایگاه رستوران بودنش یک جاذبه نیز محسوب میشود به دلیل مدل ساخت و دیدنی بودن این مکان برای مسافرین عزیز جالب بوده است , نمای بیرونی این رستوران چتر های بزرگی هستند که پر از نورهای رنگارنگ در شب میباشد , بخشی از این رستوران آبشار مصنوعی طراحی شده است تا فضای توتی فروتی را رویایی تر از قبل کند .

2)رستوران سنتی بابا قدرت کیش

به مدت 7 سال این رستوران یکی از بهترین رستوران های شهر مشهد مقدس بوده است به همین دلیل اعتماد مردم و راضی بودن مشتریان عزیز شعبه ی دوم این رستوران در شهر تهران تاسیس گردید و پس از مورد پذیرش قرار گرفتن شعبه ی سوم آن در شهر کیش بنا شد . به دلیل سنتی بودن این رستوران , دارای چایخانه نیز می باشد و برای جمع خانوادگی بسیار مناسب است .

از کجا تور کیش ارزان پیدا کنیم ؟

تجربه شخصی خودم  را برای شما عزیزان به اشتراک میگذارم , جهت یافتن تور کیش ارزان بارها و بارها به سایتهای مختلف سر زده ام و قیمت های تورهای مختلف را با هم مقایسه کرده ام و از اپلیکیشن های متفاوتی استفاده کرده ام اما متاسفانه به نتیجه مناسبی نرسیدم تا زمانیکه با سایت تور کیش ارزان آشنا شده ام .

3)  رستوران کوه نور

کوهی با ارتفاع 27 متر در این شهر وجود دارد که رستوران کوه نور در این مکان واقع گردیده و زیبایی خاصی به این رستوران بخشیده است , فضای سنگی آن همراه شدن با صدای آبشار زیبایی دوچندانی به این مکان بخشیده است  متراژ این مکان 600 متر می باشد که هر طبقه ی آن شامل بخش خاصی است در طبقه ی پایینی کافی شاپ بسیار زیبایی است که مورد پسند زوج های جوان می باشد و بخش فوقانی بخشی است که پذیرای سمینار ها می باشد .

4)  پدیده شاندیز

غذای مخصوص این رستوران شیشلیک میباشد و در اولین زمانی که اسم این غذا به زبان آورده می شود اکثر افراد رستوران شاندیز را به خاطر می آورند , پدیده ی شاندیز در شهر های مختلفی شعبه دارد که معروف ترین شعبه آن در مشهد مقدس می باشد که بین مرد اعتبار بسیاری کسب کرده است , این رستوران مانند توتی فروتی از نمونه های جاذبه نیز محسوب میگردد به دلیل دارا بودن فضای زیبا و دیدنی بسیار منتخب مسافرین عزیز می باشد  , این رستوران دارای لژ خانوادگی بوده و همچنین کیفیت غذاهای این رستوران بالا بوده و تمام تلاششان را برای جلب رضایت مشتریان عزیز مینمایند .

از کجا تور کیش لاکچری پیدا کنیم ؟

بر خلاف تورهای معرفی شده در بخش تورهای ارزان , اگر به دنبال سفری رویایی و متفاوت به جزیره می باشید , که منظره ی زیبا و بی نظیری با  امکانات کامل را تجربه نمایید باید به سایتهای معتبری مراجعه کنید که تجربه ی تورهای لاکچری  و رویایی برای مسافرین را دارا باشند یکی از این آژانس های معتبر برای تور کیش لاکچری , مجموعه ی متفاوت دایانا می باشد .