اجاره سوئیت در رامسر:

رامسر،یکی شهر های استان مازندران در شمال کشور می باشد.این شهر در بهار رو تابستان هوای گرم و مرطوب دارد در زمستان و پاییز نیز دارای آب و هوایی سرد بوده و اغلب اوقات سال این شهر بارانی است.رامسر به سبب داشتن جنگل زیبا و پهناور و دریای خزر از زیبای خاصی برخوردار می باشد.رامسر از طرف شرق به تنکابن و از طریق غرب با چابکسر همسایه است.از رامسر به عنوان عروس شهر های شمالی یاد می شود،این شهر سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر  از داخل و خارج ایران می باشد. از مسیرهای رفتن به شهر رامسر جدا از مسیر هوایی، می توان به جاده چالوس و جاده رشت برای دسترسی به این شهر اشاره کرد. از شهر رامسر به عنوان شهر درمانی نیز یاد می شود که به علت وجود آبگرم معدنی می باشد.فرودگاه یکی دیگر از مزایای این شهر می باشد. رامسراز معدود شهرهایی است که امکان سفر هوایی به آن امکان پذیر است.

اجاره سوئیت در رامسر به علت استقبال زیاد گردشگران از رونق خوبی برخوردار است.

 

جواهرده رامسر:

جواهرده یکی از ییلاق های رامسر می باشد.این ییلاق که شهرت جهانی دارد، در یونسکو نیز ثبت شده است.روستای جواهرده در فاصله بسیار کمی حدودا 26 کیلومتر از شهر رامسر قرار دارد.این روستا به علت آب و هوای خوبی که دارد در دو فصل بهار و تابستان مورد استقبال بومیان و مسافران قرار می گیرد.در این روستا عده ی کمی به جز نگهبانان،مجتمع های اقامتی و رستوران داران به طور ثابت و دائمی زندگی می کنند.در جاده جواهرده چند آبشار وجود دارد که اغلب باعث جذب توریست می شود.وجود جنگل های طبیعی در مسیر جواهرده و خود روستا باعث شده که چشم انداز بسیار زیبایی در ارتفاعات داشته باشد.

در روستای جواهرده آب چشمه بسیار خوبی وجود دارد.این چشمه ها باعث شده که در نزدیکی جواهرده رامسر کارخانه تولید آبمعدنی نیز تاسیس گردد.در این روستا بیش از چندین چشمه بوجود آمده است.از جمله این چشمه ها می توان به برتل چشمه،چشمه آب علی،سلیمان چشمه و… اشاره کرد.

تله کابین رامسر:

مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز  رامسر شامل امکانات اقامتی و تفریحی بسیار متنوعی می باشد.تله کابین رامسر از سه قسمت تشکیل شده است ، بخش ساحلی،کوهپایه ای و بام رامسر.

بخش ساحلی تله کابین رامسر:

این بخش یکی از درب های ورودی تله کابین از سمت استان مازندران می باشد.در این بخش پارکینگ مجهز وبزرگ برای مسافران وجود دارد. همچنین شامل فروشگاه لباس ، فست فود ، غذاهای محلی و صنایع دستی نیز می باشد .

در تله کابین رامسر چندین رستوران و یک تالار مجهز وجود دارد که مناسب برای مجالس و عروسی ها ساخته شده است. یکی از این رستوران ها در بخش ساحلی واقع شده؛ در بخش ساحلی تله کابین رامسر همان طور که از نام آن پیدا است، ساحلی وجود دارد که شامل جاذبه های گردشگری دریا برای مسافران عزیز می باشد.از بخش ساحلی رامسر به بخش کوهپایه ای دو راه وجود دارد یکی پل روگذر است که از روی کمربندی رد شده است،راه دیگر به بخش کوهپایه ای تله کابین رامسر از طرق زیر گذر است که پیاده و با ماشین می توان از آن استفاده کرد.

در قسمت ساحلی تله کابین رامسر کابین هایی برای جابجایی مسافران به ارتفاعات وجود دارد که سالانه مسافران بسیار زیادی برای تماشای مناظر زیبای این ناحیه از ارتفاعات ، از این تله کابین استفاده می کنند.

سوئیت رامسر:

شهر رامسر با طبیعت زیبا و سر سبز و بی نظیر خود سالانه جمعیت زیادی از مردم نقاط مختلف داخل یا خارج کشور به خود جذب می کند. برای آسایش و راحتی مسافران در شهر رامسر اقامتگاه های مختلفی در این شهر بنا شده است. این اقامتگاه ها معمولاً به صورت هتل ها، مجموعه های اقامتی – تفریحی ، یا سوئیت ها ی کوچک و بزرگ بوده که با قرار داشتن در محیطی دنج و آرام و دارا بودن امکانات مختلف شرایط خوبی را برای اقامت مسافران عزیز فراهم کرده است.

متل جواهر رامسر:

متل جواهر رامسر از 18 سوئیت تشکیل شده است، که میان آن ها 4 سوئیت دو خوابه،3 سوئیت یک خوابه،5 سوئیت سه تخته،5 سوئیت دوتخته و یک سوئیت ماه عسل نیز وجود دارد.از امکانات متل می توان به شومینه،کباب پز،پارکینگ و… اشاره کرد.متل جواهر تنها مجتمع اقامتی است که در 4 فصل سال دایر می باشد و پذیرای مهمانان است.