سایت مکانبین استان استان قم (سایت گردشگری استان قم) با شهر قم در مرداد 1393 آغاز به کار کرد این سایت که یکی از سایت های پرتال گردشگری مکانبین است و به تازگی شروع به پر کردن اطلاعات مکان های تاریخی، توریستی، تفریحی و…  استان قم کرده است. فهرست این جاذبه های در این صفحه (جاذبه های گردشگری قم) قرار دارد

 

سایت گردشگری قم

سایت گردشگری قم

در سایت گردشگری استان قم به جاذبه های توریستی قم جاذبه های طبیعی قم اماکن تاریخی استان قم، بازار خرید، اماکن خدماتی و جاذبه های گردشگری استان قم، دیدنی های قم، اماکن تاریخی قم و شهرهای بزرگ گردشگری استان قم…  خواهد پرداخت .

برای دیدن اماکن به صورت دسته بندی شده از منو اماکن آن را انتخاب کنید یا به صفحه نخست بروید

مکانبین یک پرتال است که شامل مجموعه سایت هایی است که هر یک به استانی اختصاص دارد و اطلاعات مربوط به مراکز خرید، مراکز تفریحی و توریستی، اماکن تاریخی و باستانی، مراکز خدماتی و… در آن با مشخصات کامل آن در قالب نقشه های ماهواره ای گنجانده شده است که امکان مشاهده آن از طریق موبایل های هوشمند نیز میسر است این مجموعه از مرداد ۱۳۹۱ کار خود را آغاز کزده است و هدف آن ایجاد بانک اطلاعاتی از اماکن توریستی، تفریحی، تاریخی، خدماتی و… از هر یک از استان های کشور به تفکیک شهرهاست.

سایت مختص به هر استان بر اساس شهرهای آن قابل انتخاب است شما از طریق منو در سایت هر استان، امکان انتخاب شهرهای گوناگون در یک استان را دارید.

اولویت استان ها برای راه اندازی سایت مرتبط با آن براساس میزان سفر و حجم مسافرین به آنها است. از این رو تیم مکانبین استان های بزرگ را در اولویت خود قرار داده است اما کار خود را با استان سمنان آغاز کرده تا مشکلات را بررسی نماید. به زودی سایر استان ها راه اندازی می شود. اما در صورتی که کسانی این خواست و توان را داشته باشند که در راه اندازی استانی که در اولویت های اول ما نباند به ما یاری برسانند، ما استان آنان را در اولویت قرار خواهیم داد.

این یک پروژه بسیار بزرگ در کشور است از این رو به حتم شما می توانید در به انجام رسیدن آن ما را یاری کنید چرا که برای وارد کردن اطلاعات گسترده تمامی استان ها و شهرها و همه بخش های مورد نیاز به نیروهای زیادی نیاز است از این رو شما می توانید با درخواست همکاری این فرصت را در اختیار سایت قرار دهید تا این پروژه زودتر تکمیل شود به حتم کسانی که در این پروژه به سایت گردشگری مکانبین یاری برسانند از مواهب مادی و معنوی این سایت نیز برخودار خواهند شد از این رو این سایت می تواند به منبعی برای درآمدزایی اینترنتی آنان تبدیل شود. برای ارسال درخواست مشارکت و پرسش درباره چگونگی کار و مواهب ناشی از آن، فرمی را که در بخش تماس با ما قرار دارد تکمیل فرمایید.

استان هایی که تا کنون بخش اعظمش آنها تکمیل شده است به قرار زیر است :

سایت پرتال مکانبین

سایت استان سمنان

سایت گردشگری استان مازندران

سایت گردشگری استان فارس

سایت گردشگری استان هرمزگان

سایت گردشگری استان یزد

سایت گردشگری استان اصفهان

سایت گردشگری استان همدان

سایت گردشگری استان خراسان رضوی

سایت گردشگری استان گیلان

سایت گردشگری استان آذربایجان شرقی

سایت گردشگری اردبیل

سایت گردشگری استان گلستان