آتلیه “ی” از آتلیه های حرفه ای سمنان است که در خیابان قدس سمنان، بعد میدان مشاهیر، خیابان شورا واقع شده است.

مدیریت آتلیه “ی” با خانم الهه مداح است. ایشان در آتلیه “ی” با کادری مجرب امکان ثبت حرفه ای از لحظات زندگی شما را به شما می دهد همچنین عکاسی و فیلمبرداری از جشن ها و مجالس عروسی، نامزدی و عکاسی هنری و پرتره و … از کارهای دیگر آتلیه “ی” در سمنان است

برای دیدن عکس های بیشتر از آتلیه ی در ستون کناری روی آدرس وبسایت (در اینجا اینستاگرام) کلیک کنید آتلیه ی سمنان را به زبان خودشان بخوانید :

عکس خانه فرصت خلق زندگی… تا به یاد بمانی…
«ی» به زبان سمنانی می شود «یاد و خاطره» خانه عکس ی یعنی « خانه عکس یاد» از وقتی پای عکس و آلبوم روی دیوار خانه ها باز شد عکاس ها هم شدند بخشی از زندگی مردم. وقتی یک آلبوم عکس را دستت می گیری یا یک عکس دونفره خوب روی دیوار خانه ای می بینی اسم عکاسش را می پرسی. آدم ها زیر نور لامپ ها و پرژکتورهای عکسخانه خودشان نیستند. به دوربین یا چشم های همدیگر لبخندهای می زنند و دنیای دیگری پشت پلک هایشان جریان دارد. عکاس که باشی با آدم هایی که در قابت می ایستند رفیق می شوی تا آنها هم جلوی دوربین خودشان باشند. به آنها فرصت می دهی تا همانطور که زندگی می کنند بایستند، لبخند بزنند، به چشم های هم زل بزنند و حرف های نگفته شان را در فرصت کوتاه شاتر زدن عکاس به هم بزنند.

آنوقت سال ها بعد چشم شان که به عکس بیفتند حافظه شان بر می گردد به آن روز و آن ساعت که چرا و برای چه و که لبخند زده اند یا دست زیر چانه به فکر فرورفته اند. آتلیه عکس ی دنج است. عطر چای تازه دم، تصویر شاداب گلدان هایی که دور تا دور آتلیه چیده شده اند، صدای دکمه های شاتر میان موسیقی آرام و ملایم آمیخته در فضا همه چیز را برای یک خلق یک لحظه ناب جلوی دوربین آماده می کند. کافی است چند دقیقه چشم هایت را روی هم بگذاری و به زندگی فکر کنی تا سال ها بعد زندگی را میان لبخندهای ثبت شده پیدا کنی

پیشنهاد ویژه

برگزارکنندگان تور در صورتی که تمایل دارند عکاسی حرفه ای را در تورهای خوب برای ثبت حرفه ای پروژه خود داشته باشند می توانند با شماره تماس درج شده در ستون کناری همین صفحه با آتلیه "ی" هماهنگ کنند.