برای سفرهای ژانویه، بلیط ارزان بخرید

ماه‌های پایانی سال میلادی، فصل افزایش سفر به کشورهای خارجی است و برای مسافران ایرانی با توجه به رشد قیمت دلار، این ایام فصل رونق سفر به کشورهای همسایه است.

مسافرانی که برای تغییر آب و هوا و البته بهره‌مندی از تخفیف‌های آخر سال فروشگاه‌ها برای خرید بلیط هواپیما خارجی اقدام می‌کنند. مسلم است که بیشتر این افراد می‌خواهند ارزان‌ترین بلیط هواپیما را خریداری کنند.

بلیط ارزان ژانویه 2019

بلیط ارزان ژانویه 2019

اما چطور می‌توانیم برای سفر به خارج از کشور، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را خریداری کنیم؟

برای تحقق این خواسته مسافران، علی بابا، رتبه یک فروش بلیط هواپیما شرایطی را فراهم کرده است تا مسافران به راحتی به بلیط پرواز خارجی با مناسب‌ترین قیمت دسترسی داشته باشند. مراجعه به تقویم قیمتی علی بابا و بررسی قیمت پروازهای یک دوره یک یا 2 هفته‌ای، یکی از روش‌های دسترسی به بلیط‌ هواپیما با کمترین قیمت است.

به عنوان مثال اگر قصد سفر تجاری یا تفریحی به استانبول را دارید، می‌توانید با مراجعه به تقویم قیمتی علی بابا، قیمت بلیط تهران استانبول را در طول یک دوره مشخص بررسی کنید و بلیط هواپیما را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. در این شرایط ممکن است که میزان اختلاف قیمت بلیط هواپیما  در روزهای مختلف هفته در حدی باشد که برنامه سفر شما تغییر دهد. به عنوان مثال شما قصد دارید برای 8 دسامبر برای سفر به استانبول بلیط هواپیما خریداری کنید و پس از برگزاری جلسه کاری‌تان که همان روز است، پس از یک گشت و گذار کوتاه در شهر، روز 9 دسامبر به ایران بازگردید؛ اما با بررسی تقویم قیمتی علی بابا متوجه می‌شوید که در روز 10 دسامبر، شما می‌توانید بلیط هواپیما را با 300 هزار تومان کاهش قیمت خریداری کنید. خب؟ چه تصمیمی می‌گیرید؟

می‌توانید همین حالا به علی بابا مراجعه کنید و قیمت  پرواز تهران استانبول  را بررسی و خرید کنید.

منبع : ویرلن