برنامه ریزی برای سفر به دبی

 بهترین زمان سفر به دبی:
بهترین زمان مسافرت به دبی در ماه های نوامبر الی مارچ می باشد که دمای هوا پایین تر از 30 درجه سانتی گراد می باشد در ماههای جون الی سپتامبر میانگین دمای هوا  43  درجه سانتی گراد با رطوبت 95% می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه  به اطلاعات مندرج در تور دبی لست تورز مراجعه نمایید.
پول رایج در دبی:
واحد پول دبی درهم می باشد که به 100 فلیس تقسیم می شود. اسکناس ها به صوت 1000 درهمی، 500درهمی،200 درهمی، 100 درهمی 50 درهمی 20 درهمی 10 درهمی  موجود می باشد
هتل های 5 ستاره دبی با قیمت مناسب:
هتل گراسونر هاوس:
هتل گرانسور هاوس دبی  یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های 5 ستاره  دبی می باشد که دارای 45 طبقه می باشد.این هتل دارای آپارتمان های یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه با امکامات استاندارد می باشد. کلاب سلامت و ماساز درمانی در فضایی مدرن و مجلل در اختیار مهمانان قرار می گیرد.  از دیگر ویزگی منحصر به فرد این هتل می توان به سالن استراحت ویتنامی با رستوران ترکی با طراحی سنتی ترکی اشاره نمود که هر مسافری را به انجا خواهد کشاند.
هتل رافلز:
یکی از هتل های 5 ستاره دبی می باشد که در نزدیکی فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است و برای دوستدارن صحرا گردی، اماکن دیدنی و تجاری بسیار مناسب می باشد این هتل دارای 7 رستوران می باشد که بیشتر غذاهای بین المللی در آن سرو می گردند.در معماری این آسمان خراش دبی از اهرام مصر الهام گرفته شده است. این هتل دارای استخرهای روباز با لوکس ترین تجهیزات می باشد.
هتل رزیدنس دبی:
هتل رزیدنس دبی یکی دیگر از هتل های پنج ستاره دبی با امکاناتی رفاهی بی نظیر  شامل مساز حمام های ترکی، زمین های بازی مخصوص کودکان ، زمین گلف و فروشگاه های متعدد می باشد.
هتل وان اند اونلی:
از مزایای بسیار عالی این هتل می توان به این موضوع اشاره نمود که کارکنان و خدمه این هتل به 7 زبان زنده دنیا می توانند صحبت نمایند.این هتل از امکانات ورزشی و رفاهی بسیار خوبی برخوردار می باشد و دارای 450 اتاق می باشد.هتل وان اند اونلی همچنین دارای یک ساحل یک باغ سر سبز  و 13 رستوران بین المللی می باشد.
هتل اوبوری دبی
این هتل دارای چشم ادازی بسیار زیبا با پنجره های بزرگ قدی و بالکن می باشد. این هتل دارای 252 اتاق خواب بسیار تمیز و مجلل می باشد که بنا به درخواسست مسافران کلاس های یوگا نیز در این هتل برگزار می گردد.

آخرین اخبار تور های
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جاذبه های گردشگری دبی به سایت لست تورز بخش تور لحظه آخری و تور دبی مراجعه نمایید.
اگر به دنبال سفری زیبا و به یادماندنی هستید تور دبی لست تورز (http://lasttours.net) را دنبال نمایید.
توزیع رسانه ای :‌ ریپورتاژ اد