تور تایلند و ترکیه  در بانک اطلاعات تور، های تورینگ

تور تایلند

برای سفر با تور تایلند ابتدا بدانید تایلند که به نام “سرزمین لبخند ها ” نیز مشهور است ،همچون جواهری در بخش آسیای جنوب شرقی می درخشد.تایلند با فراهم اوردن امکانات و فرصت های بی شماری به کشوری تبدیل شده است که یک بار سفر به ان در طول عمر تجربه بسیار خوبی خواهد شد. این کشور ان چنان اماکن و جاذبه هایی دارد که برایش فرقی نمی کند که از این سفر هیجان انگیز خود را از سواحل درجه یک جنوب تایلند شروع کنید یا از روستاهای کوهستانی که در شمال این کشور واقع شده اند.

تایلند رایج ترین مقصد گردشگری در آسیای جنوب شرقی است. تقریبا می توان گفت که در این کشور شما هر چیزی را خواهید یافت : از سواحل ابی بلوری گرفته تا جنگل های انبوه و غذاهای عالی و هتل های لوکس همه م همه در این جا یافت می شود.به عبارتی می توان گفت که با هر سلیقه و هر مقدار بودجه ای که دارید می توانید به این کشور سفر کنید.

های تورینگ، بانک اطلاعات جامع تور، آژانس های مسافرتی معتبر  با قیمت ارزان  را به شما معرفی مینماید.

تور تایلند تور ترکیه

تور تایلند تور ترکیه

تور ترکیه

کشور ترکیه را با تور ترکیه تجربه کنید ترکیه با داشتن بناهای تاریخی بی نظیر, مناظر چشم نواز,مراکز خرید مدرن و دلچسب و سواحل بسیار زیبا یکی از مقاصد گردشگری پرترافیک و جذاب خارجی است که طیف وسیعی از گردشگران از آسیا تا اروپاست را در بر میگیرد.

ترکیه با توجه به نزدیکی,سهولت رفت و آمد,نزدیکی فرهنگ به ایران و عدم نیاز به ویزا یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری برای مسافران به حساب می آید, از این رو تور ترکیه برای آژانس های مسافرتی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.

های تورینگ، را به شمایی که قصد سفر به ترکیه دارید معرفی می نماییم، چرا که این بانک اطلاعات تور، معتبرترین آژانس های مسافرتی را به شما معرفی مینماید.

فرهنگ سرزنده ، رستوران های لوکس ,هتلهای با کیفیت ,غذاهای مشهور و خوش مزه,مراکز خرید شیک و جذاب ,مراکز تفریحی به روز و هیجان انگیز ,مکان های طبیعی بکر و بسیار زیبا و تاریخ پیشینه دار این کشور ،همه آنانی که از این سرزمین دیدن می کنند را شگفت زده و مبهوت می سازد و این خود در حالی است که ترکیه با دارا بودن مناظر و طبیعت چشم نوازش از سواحل زیبای مدیترانه گرفته تا کوه های سربرافراشته و حتی استپ های بی آب و علفش در نوع خود بی نظیر است.

تور استانبول

موزه باستان شناسی استانبول شامل مجموعه ای نفیس و ارزشمند ازعتیقه های دوران ماقبل تاریخ یونان و روم و بیزانس است که همگی از کاخ توپکاپل به اینجا اورده شده اند.
این موزه که در پارک گلهان ، درست در جنوب کاخ توپکاپل ،واقع شده است و از سه ساختمان مجزا تشکیل شده است.ساختمان اصلی با نمای نءو کلاسیک اش موزه شرق باستان است که به نمایش هنرهای ماقبل اسلام اختصاص داده شده و برجسته ترین بخش این موزه اشیایی از بابل باستان است که به معرض نمایش گذاشته شده است.
بنای مجلل کاشی کاری
سومین ساختمان این مجموعه موزه بنای کاشی کاری است که یکی از قدیمی ترین بازمانده های عمارت های عثمانی در استانبول است.این بنا که در سال 1472ساخته شده از معماری ایرانی الهام گرفته است.این مکان در اصل برای سلطان محمد جهت تماشای بازی ها و ورزش ها ساخته شده است.کاشی کاری های بی نظیر این ساختمان(مربوط به قرن 16 ) و فاینز (نوعی آجر لعاب دار )کار شده در این ساختمان که مربوط به قرن دوازده تا نوزده است به خوبی حفظ شده اند.

های تورینگ بزرگترین بانک اطلاعات تور ایران تور استامبول را را شما معرفی می کند زیرا در این بانک آژانس های مسافرتی معتبر برگزار کننده تور استانبول جمع آوری شده اند.