تور کربلا و تور مشهد در بانک اطالاعات تور، های تورینگ

تور کربلا

تور کربلا یکی از تورهای مهم و مقدس برای مسافران عاشق اهل بیت میباشد که بانک تور ,های تورینگ توجه ویژه ای به این مهم نموده و مجموعه ای از بهترین آژانس های مسافرتی ارائه دهنده تور ارزان کربلا البته با خدمات عالی جمع آوری نموده است تا زائران محترم کربلای معلا با خیالی آسوده به زیارت خود بپردازند.

تور کربلا به دو صورت تور هوایی کربلا و تور زمینی کربلا برگزار میگردد که آژانس های طرف قرارداد ,

های تورینگ در برگزاری هر دو تور تخصص ویژه داشته و با تماس با کارشناسان هر آژانس مسافرتی میتوانید ارزانترین و عالی ترین خدمات تور کربلا البته با پایین ترین بودجه ای که برای این سفر مقدس مشخص نموده اید ثبت نام نمایید.

شیعیان سرتاسر جهان در مناسبت های مختلف برای زیارت  به این شهر می آیند ,اوج این حضور در ایام عزاداری محرم و صفر و به ویژه ایام اربعین است که در این ایام گروه های مختلف عزادارن و عاشقان آقا با پای پیاده به کربلا می آیند, علاوه بر این در نیمه شعبان هم شیعیان زیادی با همین شرایط خود را به کربلا می رسانند.

تور کربلا تور مشهد

تور کربلا تور مشهد

تور مشهد

تور مشهد مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۰ این شهر با ۲٬۷۶۶٬۲۵۸ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

برای سفر به مشهد مقدس ما، های تورینگ بزرگترین بانک اطلاعات تور داخلی و زیارتی ایران را به شما معرفی مینماییم، این بانک جامع تور، آژانس های مسافرتی معتبر تور مشهد را به شما زائرین امام هشتم معرفی مینماید.

تور کیش

ساحل و آب های ساحلی کیش به دلیل عدم وجود کوسه یکی از کم خطر ترین سواحل دنیاست، جالب است بدانید ساحل کیش از آن دسته از سواحل دنیاست که چه در فصل گرما و چه فصل سرما قابل استفاده برای گردشگران و مسافران میباشد و قابلیت ورزش های آبی را دارد.

جزیرهٔ کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته‌است. این جزیره سالانه یک میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می‌کند.

برای سفر به کیش، ما، های تورینگ، بانک اطلاعات تور داخلی را به شما معرفی میکنیم، این نیازمندی آژانس های مسافرتی مجرب در برگزاری تور کیش را به شما معرفی مینماید.