با دیجی چارتر بلیط هواپیما را ارزان تر خریداری کنید

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد اینکه برای چی بلیط هواپیما در دیجی چارتر تا این حد ارزان است؟ توضیحاتی را آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

چرا بلیط هواپیما در دیجی چارتر اینقدر ارزان است؟

به گزارش راهنمای سفر من ،  در سال هایی که امکان خرید اینترنتی بلیط  روی موبایل و رایانه شخصی ،فراهم نبود تصور نمی‌کردیم روزی دوران تماس‌های تلفنی، مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی و کم اختیار بودن برای سوار شدن در هواپیمایی که نمی‌دانستیم از چه شرکت هواپیمایی است  به سر بیاید و ما با چند کلیک مقصد، هزینه و شرکت هواپیمایی مورد نظر راانتخاب کنیم. درست مثل تصور ما؛ تا همین چند روز پیش که از  مدیرعامل دیجی چارتر درخواست مصاحبه حضوری داشتم هرگز تصور نمی‌کردم روزی دوران فکس، پیش‌نویس‌کردن سوال‌ها و منتظر ماندن در لیست بلندبالای مصاحبه با مدیرعامل‌ها به سر آمده باشد و شبیه به همان اپلیکیشن‌ ساده شان بدون حاشیه و تشریفات به گفت‌وگو بنشینیم.

استارت آپ «دیجی چارتر» به‌عنوان یکی از شرکت هایی که صنعت حمل‌ونقل هوایی را با تکنولوژی پیوند زد، چه سازوکاری دارد؟

«دیجی چارتر» یک سایت خرید بلیط هواپیماست که اپلیکیشن رزرو بلیط هم دارد که روی موبایل‌های هوشمند نصب می‌شود و با چند کلیک ارزانترین بلیط هواپیما را در اختیارتان می گذارد. درواقع با ما با استفاده از فن‌آوری، راهکار هوشمندانه‌ای را ارایه دادیم که سه ویژگی مقرون‌به‌صرفه‌بودن، کیفیت و در دسترس بودن را در صنعت حمل‌ونقل هوایی لحاظ کرده است. ویژگی‌هایی که باعث جذب مسافران هوایی شد.

خرید بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما

  به رضایت مسافران اشاره کردید؛ این رضایت را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

بلیط چارتر مشهد امروزه هزارن کاربر مسافر، از دیجی چارتر برای مسافرت و خرید بلیط چارتر مشهد استفاده می‌کنند. واحد خدمات مشتریان دیجی چارتر از اکثر مشتریان ما نظر سنجی انجام می دهد که بیش از  ۹۵ درصد مشتریان ما از عملکر سایت و اپلیکیشن رزرو بلیط هواپیما رضایت دارند که این عدد نشان می‌دهد با توجه به رشد سریع دیجی چارتر ، کیفیت سفرها و تهیه بلیط اینترنتی مورد استقبال و رضایت مردم قرار دارد.

اوایل که دیجی چارتر به‌عنوان یک اپلیکیشن در دسترس کاربران گوشی‌های هوشمند قرار گرفت، تصور مردم این بود که استفاده از بلیط هواپیما منحصر به قشر مرفه جامعه است و در مناطق شمال تهران فعالیت می‌کنند. آیا شما آماری دارید که این موضوع را نقض و روشن کند؟به‌طور کلی بیشتر مسافران ما کسانی هستند که تا پیش از این نیز از آژانس های مسافرتی استفاده می‌کردند، بنابراین ما هم توانسته‌ایم نیاز این قشر را پاسخ دهیم. در دیجی چارتر سفرهای به مقصد مشهد مقدس بیشترین جابه‌جایی مسافر را داریم که نرخ بلیط هواپیما از ۶۰ هزار تومان تا ۱۷۰ در نوسان است و در نظر سنجی انجام گرفته مسافران ترجیح می دهند به جای بلیط قطار ۱۰۰ هزار تومانی با ۸ ساعت سفر ، یک ساعته با هواپیما به مشهد بروند.

شما در صحبت خود اشاره ای با رضایت بیش از ۹۵ درصدی کاربران دیجی چارتر داشته اید علت ایت رضایت بالای مسافران  چیست؟

برای کنترل کیفیت سیستم صدور بلیط ، داده‌هایی که مسافران به واحد رضایت سنجی ما می‌دهند برای ما همیت زیادی دارد. بنابراین سیستم نظرسنجی تلفنی ما سوالات مختلفی از مسافران می پرسد جالب است که بدانید اکثر قریب به اتفاق مسافران در پاسخ به سوال : آیا ما را به دوستان خود توصیه می کنید؟ پاسخ داده اند حتما و دلیل این پاسخ را در چند نکته دانسته اند، سهولت دسترسی به سایت و اپلیکیشن ،قیمت بسیار پایین بلیط هواپیما در مقایسه با آژانس ها و سایر سایت ها ،عدم نیاز به پرینت بلیط و …

  استراتژی‌های به‌روز و همگام با نیازهای جامعه باعث شد که دیجی چارتر خیلی زود در میان مردم جا باز کند ، برای رضایت مشتریان و بهینه‌کردن این سیستم چه برنامه‌ای را در اولویت قرار داده‌اید؟

کسب‌وکار تهیه اینترنتی بلیط استراتژی‌های مختلفی دارد و هرگز قرار نیست یک رویه ثابت را از ابتدا تا انتهای فعالیت‌مان پیاده کنیم.به عنوان مثال بروز کردن اپلیکیشن دیجی چارتر بر اساس نیاز های مشتری ، ربات تلگرام تهیه بلیط و اطلاع رسانی پیشنهادات جذاب مسافرت روی گوشی همراه مسافرین از طریق کانال پیام رسان تلگرام از عملکردهای دیجی چارتر برای افزایش رضایت مشتریان ماست.

   در رابطه با مناسب‌بودن نرخ‌های بلیط در دیجی چارتر صحبت کردید، دلیل نرخ‌های ارزان‌تر این نوع بلیط هواپیما نسبت به آژانس‌های مسافرتی و دیگر سایت های اینترنتی چیست؟

ما به‌عنوان یک سایت اینترنتی خرید بلیط هواپیما ، تا زمانی می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم که مسافرینمان را راضی نگه داریم. تاکنون نیز دلیل موفقیت ما بسیار ساده بوده است، چراکه مدل کسب‌وکارمان این اجازه را می‌دهد که هزینه سفر مسافرین بصورتی مناسب کاهش داشته باشد و از طریق حذف دلالی قیمت بلیط هواپیما را بسیار پایین آورده ایم که این امکان را فراهم نموده که در برخی از زمان های سال بلیط ۲۰ هزار تومانی کیش ،۵۰ هزار تومانی مشهد ،۹۰ هزار تومانی استانبول ۸۰ هزار تومانی نجف و … در دسترس مسافرین قرار دارد و جالب این است که همین بلیط ها در آژانس های مسافرتی با قیمتی تا چند برابر فروخته می شود و خبر داریم حتی اپراتورهای این آژانس ها بلیط دیجی چارتر را به مسافرینشان با چند برابر قیمت می فروشند.

  آقای احمدی ! در شرایط فعلی هنوز سیستم‌های سنتی با تکنولوژی نوین منطبق نشده‌اند، به دلیل همین تضادها در حوزه حمل‌ونقل گاهی‌اوقات شایعات زیادی مبنی بر پلمپ کردن این سایت ها شنیده می‌شود،بفرمایید در این شرایط چطور می‌توان بازار تکنولوژی نوین را حفظ کرد؟

مهم‌ترین چیزی که باید یادآوری کنم این است که این نوع کسب‌وکار نوین است و ما هم به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و بهره گیری از جوانان داشمند تلاش کردیم تمام مجوزهای قانونی فعلی را که در حیطه کاری ما است، اخذ کنیم. حالا روی دیگر سکه تفسیر کسانی است که در سیستم سنتی حوزه حمل‌ونقل فعالیت می‌کنند . با این تفاسیر مدل کسب‌وکار ما هیچ شباهتی با سیستم سنتی ندارد، بنابراین جایگاهی نیز برای آن تعریف نشده و این طبیعی است که برخی‌ها واکنش‌های تندی نسبت به کسب‌وکار نوین نشان دهند. درنهایت همه ما می‌دانیم که این مدل کسب‌وکار نه‌تنها در حوزه حمل‌ونقل ایجاد مزیت کرده، بلکه به محیط‌ زیست، ترافیک و درآمد خانوارها نیز کمک می‌کند. منافع مصرف‌کننده در برنامه‌ریزی‌های شرکت ما اولویت دارد، بنابراین فکر می‌کنم موفقیتی که در این دو‌سال‌ونیم کسب کرده‌ایم یکی از دلایلی است که می‌تواند این تکنولوژی را در کشور حفظ کند.در ضم هیچ آژانس مسافرتی شبانه روزی فعال نیست ولی دیجی چارتر به خاطر ساز و کار اینترنتی بودن خود همیشه فعال است و جالب است بدانید خیلی ازمسافرین ما در فرودگاه و ۲ ساعت قبل از سفر بلیط خود را تهیه می کنند.

و در پایان تفاوت دیجی چارتر با سایت های دیگر اینترنتی از نظر شما ؟

 مهمترین عامل افزایش تقاضای خرید بلیط از دیجی چارتر و کوچ مشتریان سایت های دیگر به دیجی چارتر قیمت پایین تر، پشتیانی سریع و عالی و کاربرپسند بودن فرایند خرید بلیط از دیجی چارتر است.