چرا باید بلیط هواپیما چارتر فقط از charter.ir  بگیریم؟

 

زمانی که شما قصد رفتن به مسافرت را دارید و میخواهید خرید اینترنتی بلیط هواپیما  انجام دهید حتما در جستجوهای خود به واژه ” بلیط چارتر” برخورد کرده‌اید و حتما می‌دانید که بلیط هواپیمای چارتری نسبت به بلیط های سیستمی ویژگی های بهتری دارند و از نظر هزینه مقرون به صرفه‌تر هستند .

قبل از خواندن این مقاله بهتر است سری به سایت چارتر بزنید و لیست تمام پروازهای لحظه آخری را مشاهده کنید .

ما در اینجا اطلاعاتی در مورد بلیط چارتر هواپیما در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با شرایط پروازهای چارتری بهتر و بیشتراز قبل آشنا شوید:

چارتر چیست ؟

چارتر “charter ” در لغت به معنی دربست و یک جا کرایه کردن است که ما بیشتر در هنگام سفر و خرید بلیط هواپیما آن را شنیده‌ایم. در واقع چارتر به شرایطی گفته می شود که در آن بخشی از صندلی های یک هواپیما به صورت یک جا اجاره داده می شود. زمانی که میخواهیم بلیط هواپیمای چارتری تهیه کنیم در واقع مبلغ کمتری را نسبت به زمان های دیگر پرداخت می‌کنیم درست مثل زمانی که کالایی را به صورت عمده خریداری می‌کنیم و بعد با سود کمتری نسب به دیگران آن را به مشتریان خود عرضه می‌داریم. به همین دلیل باعث می‌شود که هم مسافر و هم فروشنده بلیط چارتر هزینه کمتر را در انجام امور بلیط چارتر متحمل شود.

بلیط هواپیما چارتر

بلیط هواپیما چارتر

بلیط چارتر نوعی از بلیط پروازهای هواپیمایی است که توسط آژانس‌های مسافرتی به فروش می رسد؛ شرکت های هواپیمایی بخشی از ظرفیت خود را به این دفاتر اجاره می دهند و مسئولیت فروش هم به عهده همین آژانس‌های مسافرتی خواهد بود.

چه موقع بلیط چارتر بخریم ؟

حال اگر شما قصد خرید بلیط چارتر را دارید نمی توانید آن را مستقیم از شرکت های هواپیمایی تهیه نمایید بلکه باید به آژانس‌های مسافرتی که چارتر کننده هستند و یا سایت فروش اینترنتی بلیط چارتر دارند مراجعه کنید. اما اینکه چرا قیمت فروش بلیط چارتر هواپیما همیشه در نوسان است به این علت است که فروش تمام بلیط‌های  آن هواپیما بر عهده همان آژانس است و آژانس‌های هواپیمایی با توجه به شراط و درخواست مسافران قیمت بلیط‌های چارتر را تغییر می‌دهند.

خرید بلیط هواپیما چارتر

خرید بلیط هواپیما چارتر

البته در پرواز های برخی مسیرهای پر تردد داخلی مثل تهران- کیش یا تهران – مشهد و یا پرواز های خارجی مثل تهران- دبی یا تهران – استانبول که تقاضا برای خرید بلیط هواپیمای چارتر زیاد است معمولا بلیط آن‌ها به صورت سالانه توسط آژانس‌های مسافرتی خریداری می شود و شما می توانید بلیط سفر خود را با ارزان ترین قیمت تهیه فرمایید .

بلیط هواپیما چارتر از چارتر

بلیط هواپیما چارتر از چارتر

آیا بلیط چارتر همیشه ارزان ترین نوع بلیط است ؟

اما باید در نظر داشته باشد که بلیط چارتر در فصل‌های کم سفر یا زمان نزدیک به تاریخ پرواز مقرون به صرفه است و می توانید به جای آنکه سراغ گزینه بلیط‌های سیستمی بروید، بلیط چارتر را برای خود انتخاب نمایید.

در ذهن بسیاری از افراد کلمه چارتر به معنای ارزان ترین بلیط هواپیماست، در حالی که باید بدانید بلیط هواپیما چارتر در بیشتر مواقع ارزان‌ترین بلیط هواپیما موجود نیست. پس باید بدانید که خرید بلیط چارتر ارزان اصول مخصوص به خود را دارد و خواهان یک زمان بندی دقیق و دقت بسیار بالاست که در بالا دو نکته از ترفند‌های خرید بلیط چارتر را متذکر شدیم.

بهترین بلیط هواپیما چارتر

بهترین بلیط هواپیما چارتر

چرا چارتر ؟!

اما اینکه چرا شما را مستلزم بر آن میداریم که از سایت چارتر خرید کنید به دلایل زیر است که تعدادی از آنها را رایتان لیست میکنیم:

ـ این سایت از قدیمی ترین سایت های فروش بلیط هواپیماست که همانند سایت های باسابقه ای همچون علی بابا و قاصدک 24 فعالیت خود را از 5 سال پیش آغاز کرده است .

ـ چارتر روندی برای مسافرن بلیط هواپیما در نظر گرفته که بدون هیچ مشکلی با ساده‌ترین روند بلیط چارتر خود را رزرو کنند.

ـ چارتر با سابقه 5 ساله‌ای که دارد توانسته یک تیم پشتیوانه قوی و مجرب را برای راهنمایی مسافران بلیط چارتر در نظر گرفته که در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.