برای خرید سرور مجازی انگلیس مبین هاست را انتخاب کنید

 

برای تهیه خدمات هاستینگ از جمله سرور مجازی، یافتن سرویس دهنده مناسب و یک شرکت معتبر از جمله مهمترین اقداماتی است که کاربران این حوزه نیاز دارند . شرکت مبین هاست به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین سرویس دهندگان خدمات هاستینگ از جمله سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، هاست و دامنه و همچنین خدمات کانفیگ سرور می باشد . از دیگر مواردی که مشتریان برای خرید سرور مجازی باید دقت کنند موقعیت و لوکیشن برای تهیه وی پی اس می باشد .

سرور مجازی انگلیس دیتاسنتر رد استیشن

یکی از بهترین موقعیت ها برای خرید سرور مجازی خارج ، را می توان استفاده از سرور مجازی انگلیس دانست . مبین هاست به عنوان نماینده رسمی شرکت رد استیشن و با همکاری با هلدینگ ایومارت توانسته است سرویس مناسبی را در ایران ارائه کند . از مزایای خرید سرور انگلیس امکان ارائه سرور مجازی ssd می باشد . مبین هاست با داشتن سرور های قدرتمند امکان ارائه سرور با منابع رم و سی پی یو قوی و با ارائه سرور مجازی با هارد ssd  توانسته است با کیفیت ترین وی ی اس را به کاربران خود ارائه دهد . پورت ارائه شده بر روی سرور مجازی انگلیس مبین هاست یک گیگ بوده و با بهره مندی از بهترین سرور اختصاصی از این موقعیت ، سرویسی حرفه ای را به مشتریان خود ارائه می کند .

سرور مجازی انگلیس

سرور مجازی انگلیس

سرور اختصاصی انگلیس دیتاسنتر رد استیشن

سرور اختصاصی انگلیس از بهترین و پر طرفدار ترین انتخاب ها برای کاربران ایران می باشد . مبین هاست نیز برای خرید سرور اختصاصی پلن های متعددی را به عنوان نماینده رد استیشن در ایران ، به کاربران خود پیشنهاد می دهد . استفاده از سخت افزار های قوی و ارائه سرور با مدل dell  به همراه ارائه یک پورت قوی توانسته است کاربران زیادی را برا خرید سرور اختصاصی انگلیس مجاب کند . مبین هاست توانسته است برای کاربرانی که به دنبال سرور اختصاصی ssd  هستند نیز

مبین هاست برای کاربرانی که به دنبال سرور اختصاصی با سی پی یو قوی هستند راهکار دارد . به فرض برخی کاربران هستند که به دنبال خرید سرور اختصاصی ایران با سی پی یو 16 هسته ای هستند و یا به دنبال سرور اختصاصی خارج با سی پی یو 24 هسته ای هستند . مبین هاست با بهره مندی و همکاری با دیتاسنتر های بزرگ دنیا می تواند  نسبت به ارائه سرور قدرتمند به این مشترکین ارائه سرویس کند . همچنین مشتریانی که به دنبال سرور با رم بالا هستند نیز می توانند از مبین هاست سرور اختصاصی تهیه کنند . به فرض اگر به دنبال سرور اختصاصی با 128 گیگ رم هستید و یا به دنبال سرور اختصاصی با 256 گیگ رم می باشد حتما با بخش فروش مبین هاست در تماس باشید .

نماینده رسمی رد استیشن در ایران

با توجه به اینکه مبین هاست بر اساس همکاری طولانی مدت با این شرکت انگلیس در ارائه خدمات حرفه ای ، سرور اختصاصی انگلیس و سرور مجازی انگلیس از این مرکز داده تجربه ای خوبی دارد ، رد استیشن با ارائه نمایندگی رسمی به مبین هاست ، راهی آسان برای ارائه بهترین خدمات را به مشتریانی که به دنبال خرید راحت تر سرور اختصاصی انکلیس هستند را فراهم کرده است در زیر می توانید لینک نمایندگی مبین هاست را ملاحظه نمایید

منابع  :

redstation.com

mobinhost.com