راهنمای سفر به زیباترین مقاصد گردشگری در نوروز ۹۸

سفر کردن و دیدن مناظر طبیعی زیبا در بهار یکی از بهترین کارهای زندگی است. آژانس آویسا یکی از اصلی‌ترین مجریان تور‌های گردشگری گرجستان و استانبول است که با پرواز‌های چارتر بسیار به صرفه در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

لذت قدم زدن کنار متکواری با تور گرجستان

تور گرجستان نوروز 98 از آن انتخاب‌های سفر در نوروز است که به همه اعضای خانواده خوش می‌گذرد. ورود به خاک گرجستان نیاز به ویزا ندارد. بدون پرداخت هزینه از این بابت سفر می‌کنید. بهار گرجستان بسیار دیدنی‌ است کوه‌های اطراف تفلیس سرسبز  و تازه می‌شوند درختان در خیابان‌ها به شکوفه نشسته‌اند و منتظر گردشگران خارجی هستند.
تور‌های نوروزی گرجستان با پروازهای قشم ایر برنامه‌ریزی می‌شوند و همگی با ترنسفر‌های فرودگاهی در مقصد هستند. در از این پس و در بهار می‌توانید تورهای ترکیبی به گرجستان را نیز رزرو کنید تور‌ها علاوه‌بر تفلیس برای اقامت در باتومی نیز برنامه‌ریزی می‌شوند.
هتل‌هایچهار و پنج ستاره باتومی را ببینید  چند شبی در کنار سواحل زیبای دریای سیاه اقامت کنید و از غذاهای دریایی خوش‌مزه و نوشیدنی‌های گرجی نوش جان کنید.
تمامی هتل‌های پیشنهادی آژانس درتفلیس و باتومی دارای صبحانه‌ مفصل گرجی هستند و روزتان را خوش مزه و پرانرژی آغاز می‌کنید.
تفلیس با کوچه و خیابان‌های قدیمی بوتیک‌های مدرن اطراف میدان آزادی و موزه‌ها و بناهای تاریخی خیابان روستا ولی شما را غرق خود می‌کند تا بیشتر با فرهنگ مردم گرجی آشنا می‌کند در این شهر قد بزنید و به سمت پارک ریک و پل صلح بروید در کنار رود متکواری بنشینید و از نسیم خنک بهاری لذت ببرید.
به خیابان شادرنی بروید  اینجا یکی از مهم‌ترین خیابان‌های تفلیس در شهر قدیمی است، این خیابان از میدان تفلیس شروع می‌شود و در انتها به خیابان سیونی می‌رسد، اینجا پر از رستوران‌ها ی معروف و کافه‌های دنج و صمیمی است. مردم زیادی در امتداد این قدم می‌زنند و از ساختمان ها دیدن می‌کنند. به علاوه این خیابان دسترسی خوبی به نقاط دیدنی شهر دارد. اگر در هنگام غروب یا شب هنگام در این خیابان بودید از فواره‌های رقصان هم دیدن کنید کمی با همسفرتان به تماشای آنها بنشینید.
در همین فرصت باقی مانده حتی قبل از شروع سال جدید نیز می‌توانید با یکی از تور‌های لحظه آخری گرجستان سفری ارزان به تفلیس را تجربه کنید.  برای رزرو این سفر همین حالا از روی وب‌سایت آژانس آویسا تور گرجستان را بررسی و رزرو کنید.

تور استامبول گرجستان

تور استامبول گرجستان

استانبول مشهور‌ترین شهر توریستی ترکیه

تور استانبول همیشه پرطرفدار و شلوغ بوده است در این روزهای پایان سال می‌توانید با رزرو تور‌های لحظه آخری اسفند سفری چند شبه و ارزان به استانبول داشته باشید استراحت کنید و برای سال جدید خرید کنید.
در خیابان استقلال از فروشگاها دیدن کنید انواع برند‌های ترک از دفکتو و ال سی واکیکی گرفته تا برند‌های اروپایی را در همین خیابان می‌یاببید.
سوار تراموای نوستالژی و جذاب استقلال شوید به سمت بسفور و امیننو بروید و از زیبایی‌های شهر دیدن کنید. از پل گالاتا عبور کنید. شما از این پل می‌توانید نمایی زیبا از افق استانبول را با مردم ماهیگیر در امتدادد خط ساحلی بسفور تماشا کنید. در روز‌های بهاری تنگه بسفور و سواحل پر جنب و جوشش مکانی جذاب برای گردشگران است در کافه‌های اطراف بسفور خود را به یک چای و باقلوای خوش مزه ترکی مهمان کنید.
در خیابان‌های استانبول تقابل زیبای زندگی مدرن امروزی در کنار نشانه‌های قدیمی را ببینید. این شهر دیدنی‌های ارزشمنید دارد ایاصوفیه و مسجد ابی را ببینید و برای دیدن خانه اتاتورک به کاخ توپکاپی بروید.  بهتر است اطراف خیابان استقلال و یا محله سلطان احمد هتل رزرو کنید، بسته به بودجه و سلیقه شخصی می‌توانید از میان هتل‌های دنج سه تا پنج ستاره انتخاب کنید و روزهای خاطره انگیزی در این سفر داشته باشید.  تمام هتل‌های پیشنهادی در آژانس آویسا دارای صبحانه مفصل ترکی نیز هستند.
سفر به استانبول با هواپیمایی معراج، آسمان و اطلس جت برنامه‌ریزی می‌شود این پروازها چارتر هستند و با نرخ به صرفه و یکسان به همه گردشگران ارائه می‌شوند. تمام سفر‌های استانبول دارای ترنسفر فرودگاهی در مقصد است و به راحتی به هتل می‌رسید.
بار سفر ببندید و برای استفاده بهینه در روزهای نوروزی به همراه خانواده و یا دوستانتان در استانبول  نوروز را بگذرانید و برای عزیزانتان از صنایع دستی و باقلواهای ترکی سوغات بی‌آورید.
برای برنامه‌ریزی سفر در عید با کارشناسان آژانس آویسا تماس بگیرید و تور استانبول نوروز 98 را رزرو کنید.