رزرو هتل، دیگر گران نیست!

یکی از دغدغه هایی که قبلا وجود داشت، انتخاب یک هتل مناسب در شهر مقصد بود که قیمت مناسب را همزمان با امکانات کافی دارا باشد. اما امروزه با استفاده از اینترنت، میتوان بهترین هتل ها را با قیمت مناسب بررسی کرد. یکی از وبسایت هایی که میتوانید قیمت هتل ها را در آن بررسی کنید، Trip است. در ادامه توضیح میدهیم که میتوانید تمامی هتل های خارجی را در این وبسایت، رزرو کنید.

رزرو هتل ارزان

رزرو هتل ارزان

هتل ها، یک بخش فعال و پرسود گردشگری هستند که در رقابتی سخت تلاش می‌کنند به شما بهترین خدمات را عرضه کنند. بسیاری از گردشگران تصور میکنند که برای انتخاب یک هتل، باید هزینه زیادی را بپردازند. اما با توجه به رقابتی که وجود دارد، امکان دارد بعضی هتل ها، قیمت پیشنهادی خیلی پایینتری نسبت به امکاناتی که ارائه میدهند به شما بدهند. با افزایش سالیانه تعداد توریست ها و افزایش علاقه همگانی نسبت به سفرهای خارجی؛ صنعت توریسم، رشد زیادی داشته است. هر سال، به تعداد اقامتگاه ها اضافه می‌شود تا پاسخگوی نیازی که بین مردم جهان ایجاد شده باشد.

همچنین پیشرفت فناوری به ویژه در زمینه موبایل و پرداخت‌های اینترنتی از طریق کارت های شتاب با رمز دوم و رمز پویا (رمز یکبار مصرف)، تاثیر مثبتی بر رشد گردشگری (نرخ سفر) در ایران و جهان داشته است.

در این بازار پر از رقیب، هتل‌هایی که خلاقیت به خرج می‌دهند، گردشگران بیشتری را جذب می‌کنند. از معماری متفاوت و استقرار در اتمسفر طبیعت، تا تغییر سبک خدمات و نوع پذیرایی، باعث جذب توریست ها می‌شود. حتی برخی هتل ها با داشتن این ویژگی‌ها، خود به جاذبه گردشگری تبدیل شده‌‌اند. در ادامه، هتل هایی که خود به عنوان یک مقصد توریستی تبدیل شده اند را به شما معرفی میکنیم.

دبی؛ جزیره آسمان خراش‌ها

دبی، یکی از مراکز پر طرفدار گردشگری در جهان محسوب می‌شود. دبی، در حاشیه خلیج همیشه فارس واقع شده و پایتخت کشور کوچک امارت است. این کشور در سال‌های اخیر، رشد بالایی در صنعت هتل داشته است، به طوری که بلندترین هتل‌های جهان در دبی قرار دارند! بعضی از آنها حتی به آسمان خراش های دبی معروف شده اند. شما می‌توانید انواع ژانرها با زیباترین و مدرن ترین معماری جهانی را تجربه کنید. البته به این نکته توجه کنید که هنگام تعطیلات، رزرو هتل دبی کار ساده‌ای نیست. معمولا یا خیلی زود پر میشوند یا قیمت خیلی بالایی دارند.

بسیاری از افراد فکر میکنند که هتل دبی، قیمت بالایی دارد و باید هزینه زیادی بابت رزرو آن پرداخت کنیم. این موضوع معمولا درست است اما این نکته را در نظر داشته باشید که شما میتوانید در بازه زمانی که هتل دبی ارزان است به آنجا سفر کنید. همچنین زمان هایی که آب و هوا در دبی خیلی مصاعد نیست، زمان خوبی برای سفر به دبی است. معمولا کشور امارات در زمستان، سرد و در تابستان بسیار گرم است. پس شما میتوانید با در نظر گرفتن این شرایط، به این کشور با هواپیما سفر کنید.

استانبول؛ اختلاف قیمت بین هتل و هاستل

استانبول هم به عنوان یک مقصد جذاب گردشگری در جهان شناخته می‌شود. شهری قدیمی با چند هزار هتل که محبوبیتی جهانی دارد. داشتن زیرساخت های گردشگری، تنوع جغرافیایی و پیشینه تاریخی به توسعه توریسم و افزایش هتل های استانبول کمک کرده است. شما می‌توانید از هتل های تاریخی و ساحلی، با خدمات متنوع را بسادگی پیدا کنید. البته هتل استانبول را باید قبل از شروع تعطیلات و هجوم گردشگران از کشورهای خارجی، رزرو کرد.

اگر تصمیم گرفته اید به یک سفر خارجی بروید، پیش از آن که پر شود، فکر رزرو و قطعی کردن پرواز و محل اقامت خود باشید. می‌توانید به سامانه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی تریپ (trip.ir) مراجعه کنید.

منبع: تیشینه