رزرو هتل آپارتمان مشهد با تخفیف ویژه

هتل آپارتمان سلمان مشهد یکی از هتل آپارتمان های کیفیت خیلی خوب و نوساز مشهد می باشد که در سال 1396 افتتاح شده است و در خیابان امام رضا 3 حدود 4 دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد و هتل آپارتمان با کیفیت و تمیز و مرتبی می باشد که دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته می باشد.

هتل آپارتمان نینوا مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد کیفیت خوب می باشد که در خیابان امام رضا – امام رضا 2 قرار دارد و حدود 3 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر و ورودی باب الرضا صحن جامع رضوی فاصله دارد. این هتل آپارتمان دارای واحد های اتاق دو تخته و اتاق سه تخته و اپارتمان یک خوابه چهار تخته و آپارتمان دو خوابه شش تخته می باشد

هتل آپارتمان ملک یاسین مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد کیفیت خوب می باشد که مسافت اندکی تا حرم امام رضا دارد و در خیابان امام رضا کوچه امام رضا 3 قرار دارد و  تنها حدود 4  دقیقه پیاده تا ورودی باب الرضا حرم مطهر رضوی فاصله دارد. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته و سه تخته و آپارتمان یک خوابه چهار تخته و آپارتمان یک خوابه پنج تخته می باشد.

هتل آپارتمان عطاران مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم در مشهد می باشد که در خیابان امام رضا 1 واقع شده است. این هتل آپارتمان میتواند گزینه مناسبی جهت رزرو هتل آپارتمان مشهد باشد.

رزرو هتل آپارتمان مشهد

رزرو هتل آپارتمان مشهد

واحد اقامتی تفتان مشهد یکی دیگر از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که این هتل آپارتمان هم در خیابان امام رضا 1 با فاصله اندک از حرم مطهر واقع شده است.

هتل آپارتمان پرستو مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر می باشد که در خیابان امام رضا 3 قرار دارد و دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته و پنج تخته خوابدار آپارتمانی می باشد. این هتل آپارتمان حدود 3 دقیقه تا 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد.

هتل آپارتمان گلسا مشهد یکی از هتل آپارتمان های نوساز و با کیفیت مشهد می باشد که در خیابان اندرزگو 12 واقه شده است . این هتل آپارتمان شیک در سال 1397 افتتاح شده است و حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد.

هتل سارینا مشهد یکی از هتل های چهار ستاره شیک و لوکس مشهد میباشد که در خیابان امام رضا قرار گرفته است و حدود 10 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. این هتل چهار ستاره لوکس در سال 1398 افتتاح شده است و مجهز به امکانات رفاهی زیادی می باشد.

هتل آپارتمان نوین مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر می باشد که  در خیابان امام رضا 1 قرار دارد و دارای امکانات مناسب و ایده آل مشهد و گزینه خوبی جهت اقامت در مشهد مقدس می باشد.

رزرو هتل آپارتمان مشهد

رزرو هتل آپارتمان مشهد

هتل نسیم مشهد یکی از هتل های سه ستاره نوساز مشهد می باشد که در سال 1397 افتتاح شده است و دارای اتاق های شیک و امکانات رفاهی زیادی جهت مهمانان خود می باشد. این هتل سه ستاره و شیک دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته و پنج تخته می باشد و در خیابان امام رضا 8 قرار گرفته است و حدود 10 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد.

سایر هتل مشهد در سایت مشهد هتل نت به طور کل ب نمایش گذاشته شده اند شما میتواندی با مزاجعه به وب سایا لیست کاملی از هتل را مشاهده و اقدام به رزرو هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد دلخواه و مورد علاقه خود در مشهد کنید.