ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید

سامانه فروش غذا ریحون

سامانه فروش غذا ریحون

امروزه استفاده از منوهای کاغذی برای سفارش غذا، یک امر پیش‌پاافتاده به‌حساب می‌آید؛ چراکه برای انجام این کار، باید کلی منوی کاغذی از رستوران‌های اطرافتان را جمع‌آوری کنید و موقع سفارش غذا، بعد از کلی وقت تلف کردن، از بین آن‌همه منو، به‌سختی غذای موردنظر خود را انتخاب کنید و درنهایت اقدام به تماس تلفنی و سفارش غذای خود کنید؛ نکته دیگر این‌که اگر به هر دلیلی ارسال غذای شما با مشکل مواجه شود، این شما هستید که باید شخصاً با رستوران تماس بگیرید و پیگیری مشکل ارسال غذایتان را انجام بدید؛ اما با آمدن سامانه‌های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، دیگر نیازی به هیچ‌یک از این کارها نیست؛ چراکه به کمک این سامانه‌ها، در کمتر از 2 دقیقه می‌توانید غذای خود را انتخاب کرده و سفارش خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.

سامانه فروش غذا ریحون

سامانه فروش غذا ریحون

ریحون، سامانه سفارش آنلاین غذا است که منوی عکس‌دار بیش از 2000 رستوران  ریحون را در خود جای‌داده است. به کمک ریحون می‌توانید از میان منوی عکس‌دار رستوران‌ها، غذای موردنظر خود مثل سفارش پیتزا، برگر، کبابی و غیره را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید؛ استفاده از این سامانه به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و آسان‌تر غذای خود را انتخاب کرده و در پایان سفارش خود را ثبت کنید.

سامانه فروش غذا ریحون

سامانه فروش غذا ریحون

ریحون هم‌اکنون درکلان  شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان امکان سرویس‌دهی دارد؛ همچنین خبر خوب این‌که امکان سفارش غذا در تبریز هم فراهم‌شده است. درنتیجه کاربران تبریزی هم می‌توانند از ریحون، سفارش آنلاین غذای خود را ثبت کنند؛ از سوی دیگر، در کنار تبریز، حالا امکان سفارش غذا در شیراز هم فراهم‌شده است. گفتنی است که این تازه شروع راه ریحون است و در آینده بسیار نزدیک، شاهد حضور پررنگ ریحون در دیگر شهرهای کشور خواهیم بود.