نکاتی در مورد ماه عسل

به گزارش سایت عروس، ماه عسل به مسافرتی گفته می شود که در آن عروس و داماد تازه ازدواج کرده، چند روزی را در قالب تعطیلات یا سفر با هم در شهر و دیاری دور به دور از خانواده هایشان می‌گذرانند.  هدف عروس و داماد از ماه عسل، سازگاری و هماهنگی عروس و داماد با هم می باشد و به یک ماه اول پس از ازدواج که عروس و داماد در ملایمت، شیرینی و خوشی هستند نیز گفته می‌شود.

اگر چه امروزه به شکل معمول عروس و داماد مانند آن چه در سریال های غربي مشاهده مي شود بلافاصله پس از جشن عروسي عازم سفر ماه عسل نمي شوند اما به هر حال با فاصله زماني کمي با همين عنوان و مناسبت راهی مسافرت مي شوند . در این مقاله که ما برایتان حاضر کرده ایم شما باید بدانید که ماه عسل چیست و کارهایی که در ماه عسل باید انجام شود چه می باشد.

سفر ماه عسل

سفر ماه عسل

اول از همه درباره برنامه‌های ماه عسل‌ تان با همسرتان صحبت نمایید. اگر زمان کمی است که با همسرتان می گذرانید و زمان کمی گذشته که با هم آشنا شده اید، در رابطه با چیزی‌که هردوی شما به آن علاقه مند هستید، زمانی را به گفتگو  با همسر‌تان اختصاص بدهید.

هدف و برنامه‌ریزی چیزی است متناسب با مقدار درآمد و مدیریت مالی شما و مورد قبول هر دو زوج. فصل پاییز یکی از ارزانترین فصل سال برای مسافرت می باشد.  فصل  پاییز یکی از بهترین فصل برای پیدا کردن شهرهای گوناگون برای سفر می‌باشد.  لکن زمانی که از همیشه ارزان‌تر است سفر نمایید.  برای جلوگیری از پرداخت پول بیشتر برای ماه عسل، از سفر کردن در ایامی مثل تعطیلات عید پرهیز نمایید.

به نکاتی درباره قبل از ماه عسل رفتن توجه نمایید.  حالا فقط باید تصمیم بگیرید و مقصدتان را برای سفر مشخص نمایید. در ارتباط با  مقصد سفرتان و مدت زمان اقامتتان با یکدیگر مشورت نمایید.  اگر شما و همسرتان هنوز درباره مقصد ماه عسلتان  تصمیم نگرفته اید، بهترین راه این است که یک کاغذ بردارید و اسم مکان های مورد علاقه تان را روی کاغذ بیاورید.  بعد با هم برای یکی کردن عقیده تان تلاش کنید تا به یک مقصد مشترک دست بیابید.

حال اگر شما رویای رفتن به جای متفاوتی را دارید که تا به حال کسی برای ماه عسل به آنجا سفر نکرده است، حتما آن را با همسرتان در میان بگذارید.  اگر دوست دارید به خارج از کشور سفر کنید، دلیلش هم این است که رسیدن به چنین مکانی همیشه سخت‌ تر بوده و زمان زیادی لازم می باشد تا به این سفر برسید.