صنعت توریست و هتل آپارتمان مشهد

در این مقاله سعی داریم صنعت توریسم و اثراتی که بر دوی هتل ها و هتل آپارتمان مشهد  از جنبه های مختلف میگذارد را بررسی کنیم .

هم اکنون و در قرن 21 میلادی توریست و صنعت گردشگری یکی از صنایع مهم هر کشور در جهت کسب درآمد و افزایش تولید ناخالص ملی محسوب می گردد . صنعت گردشگری و توریست به نوعی پرسودترین و بی دردسرترین و بی زحمت ترین صنعت محسوب می گردد . ازآان جا که هیچ گونه تکنولوژی جدیدی در جهت فراهم کردن و احداث این صنعت مورد نیاز نیست و علاوه بر ان هیچ گونه پشتیبانی و به روز کردن در آن مورد نیاز نیست و در آن قیمت های جهانی تاثیری ندارد و هم چنین مواد اولیه و بود و نبود ان ها و . . . . . . .  دیگر پارامترهای تاثیر گذار صنایع دیگر بر ان تاثیری ندارد تقریبا به طور قطع یقین می توان گفت که این صنعت آسان ترین راه کسب درآمد است . پایه و اساس و مبنای این صنعت بر مبنای موقعیت های جغرافیایی و طبیعی هر منطقه و هم چنین سازه ها و بازمانده های قدیمی و تاریخی قرار دارد .

هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان مشهد

گردشگران در سراسر دنیا با صرف هزینه برای بازدید و دیدن کردن از طبیعت و اثار تاریخی محل مورد نظر می ایند و پول جیب خود را در این مکان ها خرج می کنند و باز می گردند . ما می توانیم با فراهم کردن زیرساخت ها و سیاست های گردشگری سالانه گردشگران زیادی را به منطقه خود جذب و از حضور ان ها  کسب درامد کنیم . کسب درامد می تواند شامل هزینه های حمل و نقل شامل حمل و نقل هوایی و شامل حمل و نقل زمینی و شامل حمل و نقل ابی باشد . علاوه بر ان محل های اسکان و اقامت پارامتر دیگری جهت کسب درامد است و پس از این دو مقوله بسیاری شغل های وابسته دیگری در این امر گردشگری به وجد می ایند.

هم اکنون مشهد مقدس به عنوان یکی از پایگاه های گردشگری ایران معرفی گردیده است که ان هم به برکت وجود مرقد مطهر امام رضا ع در این شهر است . در این شهر هتل آپارتمان های مشهد یکی از مکان های اقامتی است که مسافرین و زائرین عزیز می توانند در آن اسکان کنند . از دیگر این مکان ها می توان به هتل های مشهد و سوییت آپارتمان های مشهد و سایر کمپ های اقامتی اشاره کرد . سایت رزرواسیون اماکن اقامتی مشهد آی آر هتل سایت رزرو هتل مشهد  این امکان را فراهم آورده است که مسافرین به راحتی محل اسکان خود را در مشهد برگزینند و آن را رزرو کنند .