قبل از رزرو هتل برای سفرهای نوروزی این مطلب را بخوانید

خیلی از علاقمندان به سفر و به ویژه افرادی که قصد دارند در ایام نوروز به شهرهای مختلف کشور سفر کنند از طریق وبسایت‌های معتبری جون جاباما برای رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه استفاده می‌کنند.

این موضوع در مورد افرادی که سفرهای کاری از برنامه‌های آنهاست نیز صدق می‌کند. به عنوان مثال تجاری که از شهرهای دیگر به تهران سفر می‌کنند برای رزرو هتل‌ استقلال تهران از طریق سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما هتل خود را رزرو می‌کنند.

با کمک این وبسایت، روند انتخاب و رزرو هتل بسیار ساده و سریع و رضایت بیشتر مسافران نیز جلب می‌شود.؛ اما گاه پیش می‌آید که برخی از مسافران به دلیل رزرو هتل از وب‌سایت‌های غیر معتبر یا سهل‌انگاری و عجله هنگام رزرو هتل با مشکلاتی مواجه می‌شوند. در مطلب امروز قصد داریم به برخی از اشتباهاتی که ممکن است هنگام رزرو اینترنتی هتل مرتکب شوید و از شیرینی سفر شما کاسته شود، اشاره کنیم. برای اینکه دچار این اشتباهات نشوید با ما در این مطلب همراه شوید.

رزرو هتل نوروز 98

رزرو هتل نوروز 98

 اشتباه اول: رزرو هتل از هر وب‌سایتی

می‌دانیم که این روزها وبسایت‌های زیادی در زمینه رزرو اینترنتی هتل فعالیت می‌کنند و کاملا واضح است که انتخاب یک وبسایت معتبر از میان انبوه پیام‌های تبلیغاتی و… کاری سخت است؛ اما شما می‌توانید با بررسی و تحقیق درباره وبسایت‌های مختلف، یک سامانه معتبر برای رزرو اینترنتی هتل پیدا کنید. به عنوان مثال شما با مراجعه به سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما، علاوه بر اینکه می‌توانید رزرو مطمئنی داشته باشید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد هزینه رزرو هتل در صورت لغو سفر برخوردار شوید. به عنوان مثال برای رزرو هتل  اسپیناس پالاس در تهران، وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارند؛ اما بهترین راه رزرو هتل، مراجعه به وب‌سایت‌های معتبر و استفاده از تخفیف‌های دوره‌ای آنهاست.

اشتباه دوم: اعتماد به عکس‌های منتشر شده از هتل در وب‌سایت‌ها

برای برخی از ما پیش آمده است که برای رزرو آنلاین هتل وارد وبسایت‌های مختلف شده‌ایم و با اعتماد به تصاویری که از هتل مورد نظرمان در وبسایت منتشر شده است، برای رزرو اقدام کرده‌ایم. در حالیکه وقتی به هتل رسیده‌ایم با چیزی متفاوت از آنچع رزرو کرده بودیم مواجه شده‌ایم.

توصیه ما به شما برای اینکه دچار این مشکل نشوید این است که به عکس‌های هر وبسایتی اعتماد نکرده و درصدی از خطار ار برای عکس‌ها در نظر بگیریم. همچنین با مراجعه به وبسایت‌های معتبری که برای خدشه‌دار نشدن اعتبار خود، تصاویر واقعی از هتل‌ها به نمایش می‌گذارند تا حدود زیادی به رزرو هتل مناسب به ما کمک می‌کند.

اشتباه سوم: عدم بررسی امکانات هتل

هتل‌های مختلف دارای امکانات متفاوتی هستند و خدمات متنوعی به مسافران ارائه می‌دهند و بر اساس همین امکانات و خدمات است که نرخ هتل‌ها با هم متفاوت است. به شما توصیه می‌کنیم که اگر امکانات ویژه‌ای مانند مجهز بودن هتل به استخر، سالن ماساژ، رستوران سرباز، رستوران سنتی و… مد نظرتان است، هنگام رزرو هتل به آن توجه کنید و اگر هتلی دارای این امکانات نیست از رزرو آن خودداری کنید.

اشتباه چهارم: توجه محض به ستاره‌های هتل

گاه پیش آمده است که ترجیح می‌دهیم هتلی با ستاره‌های بالاتر را انتخاب کنیم و توجیه‌مان هم این است که هر چه ستاره‌های هتل بیشتر باشد، کیفیت و امکانات بهتری دارد؛ درحالیکه ممکن است هتلی 3 ستاره و جدید دارای امکاناتی بسیاری بیشتر از هتلی پرستاره و قدیمی باشد. پس هنگام رزرو هتل به قدمت هتل توجه کنید. البته برخی از هتل‌های قدیمی برای حفظ اعتبارشان خدمات خوبی به مسافران ارائه می‌دهند.

اشتباه پنجم: بی‌توجهی به موقعیت جغرافیایی هتل

دوری و نزدیکی به ساحل دریا، جنگل، مراکز خرید و… از خواسته‌های بسیاری از افرادی است که به قصد تفریح به شهرهای مختلف کشور سفر می‌کنند. اگر از دسته این افراد هستید، هنگام رزرو هتل به موقعیت جغرافیایی هتل توجه کنید. توصیه ما به شما این است که از طریق وبسایت‌های مطرحی چون جاباما موقعیت جغرافیایی هتل را بررسی و سپس برای رزرو اقدام کنید.

اشتباه ششم: سهل‌انگاری در ثبت اطلاعات

توجه داشته باشید که مشخصات خود و همسفرانتان را درست و دقیق در فرم رزرو اینترنتی هتل ثبت کنید. زیرا ممکن است در صورت ثبت اطلاعات اشتباه، هنگام ورود به هتل با مشکلاتی چون عدم پذیرش و… مواجه شوید.

اشتباه هفتم: عدم بررسی قیمت‌ هتل‌های مشابه

برای رزرو هتل عجله نکنیدو توصیثه می‌کنیم که ابتدا یک بررسی کلی درمورد قیمت هتل‌های منطقه مورد نظر خود داشته باشید و سپس برای رزرو اقدام کنید. زیرا ممکن است هتلی با امکانات و سطح کیفی مشابه هتل مد نظرتان با قیمتی ارزان‌تر وجود داشته باشد. سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما، امکان مقایسه قیمت‌ها را به شما می‌دهد و شما می‌توانید با خیال راحت برای رزرو هتل اقدام کنید.

اشتباه هشتم: نادیده گرفتن احتمال لغو سفر

هیچ کدام از ما دوست نداریم که سفرمان به هر دلیلی لغو شود؛ اما به هر حال باید احتمال بروز هر اتفاقی را در نظر بگیریم و در نتیجه برای رزرو هتل از وب‌سایتی اقدام کنیم که امکان استرداد اینترنتی هزینه رزرو هتل در صورت لغو سفر را برای ما فراهم کند. سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما، دارای چنین امکانی است و در صورت لغو سفر، می‌توانید هزینه رزرو هتل را به صورت اینترنتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن استرداد کنید.

اشتباه نهم: رزرو هتل از وب‌سا‌یت‌های فاقد پشتیبانی

توصیه ما به شما این است که از وب‌سایت‌هایی هتل رزرو کنید که خدمات پشتیبانی مناسبی به شما ارائه دهند تا در صورت بروز هر مشکلی، واحد پشتیبانی پاسخگوی شما باشد.

اشتباه دهم: عدم دریافت واچر

سعی کنید مراحل ثبت رزرو را هتل تا انتها ادامه دهید و واچر را دریافت کنید؛ زیرا در صورت ارائه نکردن واچر، ممکن است دچار دردسر شوید. البته در صورت رزرو هتل از وب‌سایت‌های معتبری چون جاباما، اطلاعاتی چون تراکنش و رزروهای شما در پروفایل شما ذخیره می‌شود و در صورت گم کردن واچر، دچار مشکل نمی‌شوید.

پس اگر قصد رزرو هتل در سراسر ایران را دارید، اگر برای سفرهای کاری یا تفریحی، راهی تهران می‌شوید، برای رزرو هتل‌های تهران مانند رزرو هتل اسپیناس بلوار کشاورز به سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما مراجعه کنید و علاوه بر رزرو راحت و سریع هتل و پرداخت هزینه با کارت شتاب از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار شوید.