لوکس‌ترین بلیط قطار برای سفر به شیراز را از کجا رزرو کنیم؟

خیلی از ما تجربه سفر به شهرهای مختلف کشور و از جمله شهر زیبای شیراز را با قطار را داریم و ترجیح خیلی ‌هایمان برای سفرهای خانوادگی یا گروهی به این شهر، این است که بلیط قطار خریداری کنیم و در کوپه‌های دنج آن سفری راحت به شیراز داشته باشیم.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید یک خبر خوب برایتان داریم.

خرید بلیط قطار علی بابا

خرید بلیط قطار علی بابا

خبر خوب این ایت که از اواسط دی ماهی که گذشت، مسافران این شهر زیبا می‌توانند با کوپه‌های لوکس و راحت‌تری به شیراز سفر کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر، از 11 دی ماهی که گذشت، واگن‌های ویژه سریر در راستای گسترش خدمات ریلی مسافری و به منظور رفاه حال مسافران در مسیر ریلی تهران- شیراز تردد می‌کنند.

این 2 واگن جدید از نوع پلور سبز با نام تجاری 4 تخته «سریر»، جزو لوکس‌ترین واگن‌های کشور هستند که از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی در کلاس بالا به مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند.

از امکانات واگن‌های لوکس سریر که به صورت یک روز در میان در مسیر تهران- شیراز و برعکس تردد می‌کنند، می‌‎توان به تجهیز به سیستم صوتی و تصویری حرفه‌ای، سیستم تهویه مطلوب، منوی پذیرایی متنوع و طراحی داخلی لوکس واگن‌ها اشاره کرد.

این واگن‌ها با شماره قطار 524 در لیست قطارهای وبسایت‌ علی بابا نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید از طریق علی بابا برای رزرو کوپه در این واگن‌ها اقدام کنید.

کافیست به وب سایت یا اپلیکیشن علی بابا مراجعه و با چند کلیلک برای رزرو بلیط قطار برای سفر شیراز اقدام و هزینه ان را با کارت شتاب بانکی پرداخت کنید. در صورتی که سفرتان به هر دلیلی به شیراز یا هر شهر دیگری لغو شد هم، هزینه پرداخت شده بابت رزرو قطار قابل استرداد است. تیم پشتیبانی 247 نفری علی بابا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست تا شما سفری خوب و خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

پس اگر قصد سفر قطار به شیراز یا هر شهر دیگری را دارید، همین حالا به علی بابا مراجعه کنید و تجربه‌ای شایسته از سفر برای خود ثبت کنید.