معرفی تور سنت پترزبورگ

امروزه که تقاضای تور سنت پترزبورگ تا حد چشمگیری افزایش یافته است بیشتر به علت سنت ها و فرهنگ های غنی، تاریخ فوق العاده، معماری باشکوه، برگزاری بازی های جام جهانی فوتبال، هنر و موسیقی پایتخت فرهنگی کشور روسیه  می باشد. شهر سنت پترزبورگ از جمله شهرهای بزرگ کشور روسیه بوده که قبل از مسکو به عنوان پایتخت روسیه شناخته شده است و شامل جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد و توانسته متقاضیان زیادی را به سمت انتخاب تور سنت پترزبورگ جلب نماید.

تورهای سنت پترزبورگ در تمامی طول سال مزایای فراوانی را برای مسافران به همراه دارد و سبب شده بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر سنت پترزبورگ مورد بازدید مسافرین قرار گیرد اما چیزی که در تورهای سنت پترزبورگ مورد بحث است خریداری و رزرو بلیط های هواپیمایی می باشد. امروزه قیمت بلیط ها و نوع بلیط های هواپیمایی جزء مواردی است که مسافرین پروازهای خارجی خصوصا مسافرین شهر سنت پترزبورگ را دچار چالش های کرده است از این رو شرکت هواپیمایی دلتابان مفتخر است که بتواند جهت ثبت نام مسافرین تور سنت پترزبورگ و ارائه دادن بلیط های هواپیمایی، رزرو هتل و سایر موارد لازم کاری را انجام دهد.

بدون شک زمانی یک تور مسافرتی می تواند بهترین مزایا را داشته باشد که مدیریتی منظم و حساب شده داشته باشد و مسافرین این امکان را داشته تا همراه با ثبت نام در تورهای سنت پترزبورگ خریداری بلیط های هواپیمایی، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی و….را در اختیار داشته باشد. در عصر حاضر با وجود آژانس های پروازی معتبری مانند دلتابان این شرایط مهیا بوده تا مسافرین قبل از ثبت نام در تورهای سنت پترزبورگ و سایر تورهای مسافرتی با نوع بلیط های هواپیمایی ،قیمت بلیط، نوع و درجه هتل، میزان سرویس دهی مسئولین تور، نام فرودگاه پروازی و…آشنا شوند.

 

تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ

مزایای تور سنت پترزبورگ

بدون شک شهر سنت پترزبورگ از جمله شهرهای بزرگی بوده که گشتن در خیابان های این شهر و بازدید از جاذبه های توریستی آن برای اولین بار به تنهایی کار مشکلی خواهد بود لذا تورهای سنت پترزبورگ همیشه راهنما و لیدری را به همراه داشته که مسیرهای کوتاه و بهترین جاذبه های گردشگری را می شناسد پس بنابراین در کمترین زمان ممکن این امکان را به مسافران داده تا بیشترین استفاده را از سفر به سنت پترزبورگ داشته باشند. از طرفی اکثر مسافرانی که به روسیه و شهر سنت پترزبورگ سفر می کنند توانایی صحبت کردن با ساکنین این شهر و کشور را نداشته و زبان روسی را نمی دانند لذا در ایجاد ارتباط و تهیه مایحتاج خود با مشکلاتی رو برو می شوند. پس در تورهای سنت پترزبورگ فردی که زبان روسی بلد باشد راهنمای مسافرین بوده و موانع محاوره ای را برطرف می کند.

 

چرا مسافرت با تور سنت پترزبورگ ؟

شهر سنت پترزبورگ دومین شهر بزرگ کشور روسیه است که دارای مکان های دیدنی، جاذبه های تاریخی و موزه های فراوان می باشد که بدون شک همراه شدن با تور سنت پترزبورگ می تواند بازدید از تمامی این مکان ها را برای هر مسافری مهیا سازد. از پر بازدید ترین مکان های شهر سنت پترزبورگ موزه هرمیتاژ، کاخ پیترهوف، تئاتر مارینسکی، کلیسای سنت ایزاک و باغ تابستانی می باشد که قطعا مسافران بدون داشتن برنامه دقیق و حساب شده ای نمی توانند در سفر به سنت پترزبورگ لذت کافی  و خاطره خوشی را از سفر خود داشته باشند از این رو همراه شدن با تور سنت پترزبورگ این شرایط را به وجود آورده تا لزوما تامین کنندگان تور خریداری  بلیط هواپیمایی، رزرو هتل، تعیین فرودگاه، بیمه مسافرتی و اخذ ویزای روسیه را فراهم آورند. در طول سفر هم مسئولین تور تهیه غذای مسافر و وسایل حمل و نقل و گشت بین شهری را بر عهده گرفته و سعی کرده تا با داشتن برنامه های روزانه سفر خوشی را در ذهن مسافران خود به یادگار بگذارند.

 

تور ارزان سنت پترزبورگ

تور ارزان سنت پترزبورگ

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ

اولین عاملی که سبب شده تا متقاضیان زیادی تمایل به تور سنت پترزبورگ را پیدا نمایند خوش آب و هوا بودن کشور روسیه می باشد کشور روسیه خصوصا شهر سنت پترزبورگ دارای آب و هوایی قاره ای است که معمولا زمستان های سرد و تابستان های گرمی را به همراه دارد لذا بهترین زمانی که شهر سنت پترزبورگ می تواند شرایط جوی مساعدی را برای مسافران داشته باشد فصل تابستان است زیرا در این فصل هوا گرم بوده و ممکن است گاهی بارش باران دیده شود.

 

چگونگی خرید بلیط هواپیمای سنت پترزبورگ

متقاضیانی که تمایل دارند به شهر سنت پترزبورگ سفری داشته باشند می توانند با خریداری و یا رزرو بلیط هواپیما سیستمی و یا چارتری به صورت حضوری و یا اینترنتی بار سفر را ببندند. البته امروزه با توجه به نوساناتی که در قیمت های بلیط هواپیمایی چارتری دیده شده آژانس هواپیمایی دلتابان در نظر گرفته به دور از دخالت واسطه گرها ارزان ترین بلیط های چارتری و سیستمی همراه با بهترین خدمات و امکانات را به متقاضیان ارائه دهد. جالب است بدانید متقاضیان با خریداری و رزرو بلیط های چارتری و سیستمی این امکان را به دست آورده تا رزرو هتل، انتخاب فرودگاه، خدمات و تشریفات فرودگاهی، ترانسفر فرودگاهی و…را در اختیار داشته باشد از طرفی چون رزرو هتل و انتخاب نوع اتاق می تواند بنا به درخواست مسافر انجام گیرد متقاضیان می توانند از طریق آژانس هواپیمایی دلتابان و ورود به سامانه های جستجوی هتل در شهر سنت پترزبورگ مجلل ترین هتل را با بهترین خدمات انتخاب نماید. البته می بایست مسافر تعداد مسافر، نوع شرایط درخواستی، سن مسافران و سایر موارد را هنگام رزرو هتل در فرم های درخواست شده درج نماید.

خرید بلیط هواپیما در تور سنت پترزبورگ

افرادی که در تور سنت پترزبورگ ثبت نام می کنند لزومی ندارد خود به دنبال خرید بلیط های هواپیمایی، رزرو هتل و سایر موارد سفر باشند زیرا با انتخاب آژانس هواپیمایی دلتابان مسئولین شرکت، تمامی کارهای خریداری و  رزرو بلیط های پروازی، رزرو بهترین هتل های لوکس و دریافت واچر هتل ها، تهیه غذا، گشت بین شهری، ترانسفر فرودگاهی، خدمات و تشریفات فرودگاه و….را بر عهده گرفته و در بهترین نحو اجرا می نمایند.

رزرو هتل در تور مسافرتی سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ با وجود هتلی که بتواند آسایش و آرامش را برای مسافران مهیا سازد می تواند امتیازی را از لحاظ کیفیت کسب نماید. زیرا انتخاب نوع هتل و خدمت رسانی هتل به مسافرین اولین شرط یک سفر خوب خواهد بود که آژانس پروازی دلتابان سعی کرده به این موضوع و رزرو مجلل ترین هتل ها در تور سنت پترزبورگ اهمیت بسزایی دهد

 

برگرفته از وب سایت آژانس مسافرتی دلتابان https://deltaban.com