معرفی Roadshow

چیست IDP

موسسه آموزشی IDP رهبر جهانی حوزه خدمات اعزام دانشجویان در دنیا است. شبکه جهانی IDP با بیش از 100 مرکز به دانشجویان از 32 کشور برای تحصیل در استرالیا، کانادا، نیوزیلند، ایالات متحده آمریکا و انگلستان کمک میکند به نحوی که در هر 20 دقیقه یک دانشجو به یک موسسه آموزشی در سراسر جهان اعزام میشود.

موسسه آموزشی IDP تحت مالکیت مشترک توسط 38 دانشگاه و موسسه آموزشی استرالیایی و پیشرو در استرالیا است. برای بیش از 45 سال، موسسه آموزشی IDP نقش عمده ای در آموزش بین المللی ایفا کرده است و در طول این مدت، بیش از 400.000 دانشجو را به موسسات با کیفیت در استرالیا، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا و نیوزیلند اعزام کرده است.

موسسه آموزشی IDP مفتخر به مشارکت در مالکیت    IELTS  آیلتس  (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی) به همراه  British Council انگلستان و موسسه کمبریج است. از زمان راه اندازی  در سال 1989، IELTS به معروف ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است.

آزمون IELTS به عنوان مدرک مهارت در زبان انگلیسی توسط بیش از 9.000 سازمان در سراسر جهان پذیرفته شده است.

Roadshow چیست

Roadshow چیست

چیست Roadshow

بزرگترین فستیوال تحصیل در دانشگاه های معتبر،  هر سال مسیری از کشورهای مختلف منطقه را طی می کند و در هر کشور، امکان مذاکره مستقیم متقضیان ادامه تحصیل و خانواده های آنان را با نمایندگان دانشگاه ها فراهم می آورد.

این فستیوال در سال جاری در ادامه مسیر خود به کشور عزیزمان می آید تا این امکان برای متقاضیان عزیز ایرانی فراهم شود تا با نمایندگان بیش از 20 دانشگاه به صورت مستقیم گفتگو کرده و از شرایط اعزام به کشورهای کانادا، استرالیا و انگلستان آگاه شوند.