خیلی از افراد به دلیل این که بودجه ی آن ها به خرید بلیط هواپیما نمی رسد از سفر منصرف می شوند، و از طرفی در بعضی از سفر ها؛ فاصله ی مبدا به مقصد بسیار می باشد؛ بنابراین تنها گزینه، سفر از طریق هواپیما می باشد که هزینه ی بالایی دارد.

خوشبختانه مدت زمانی است که سایت های گردشگری و رزرو بلیط به کمک افراد شتافته و به آن ها در خرید بلیط های ارزان کمک می کند.

سایت های گردشگری، سایت هایی می باشند که در آن ها به افراد در خرید بلیط هواپیما کمک کرده و حتی خرید بلیط آن ها را انجام می دهد. یکی از سایت هایی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، سایت معتبر و جامع زورق می باشد.

در این سایت شما می توانید با کمک راهنماهایی که در اختیارتان قرار داده است اقدام به خرید بلیط هواپیما تبریز نمائید. حال سوال این است که چگونه بلیط ارزان تهیه نمائیم؟

این کار بسیار آسان می باشد، شما می توانید چند سایت رزرو بلیط را در نظر گرفته و قیمت بلیط های آن را در طی یک مدت معلوم (مثلاً ده روز ) زیر نظر بگیرید و در این مدت هرگاه مشاهده کردید که قیمت بلیطی کاهش پیدا کرد، سریع اقدام به خرید آن نمائید.

همچنین شما می توانید از بلیط های چارتری استفاده نمائید. شاید به گوش بعضی از افراد این کلمه نا آشنا باشد، بنابراین توضیح مختصری در مورد این نوع بلیط می دهیم:

چارتر در لغت به معنای اجاره یا کرایه کردن می باشد؛ و بلیط چارتری در اصل بدین معناست که آژانس های هواپیمایی یک سری صندلی یا حتی یک پرواز را اجاره کرده و سپس خود با قیمتی که تعیین کرده اند؛ اقدام به فروش آن ها می نمایند.

حال بعضی مواقع پیش می آید که تمام بلیط ها به فروش نمی رسد و چارترکننده ها مجبور به پایین آوردن قیمت بلیط ها شده تا تمام صندلی ها به فروش برسد و دچار ضرر مالی نشوند، این زمان بسیار خوبی برای خرید بلیط می باشد.

بلیط های لحظه ی آخر نیز به همین صورت می باشد و ایرلاین ها برای این کار قیمت بلیط ها را کاهش و در سایت های رزرو بلیط اعلام می کنند تا مردم مشاهده کرده تا ترغیب شوند و اقدام به خرید آن ها نمایند.

خرید بلیط آنلاین هواپیما ایران

خرید بلیط آنلاین هواپیما ایران

هتل ارزان و مناسب می خواهم

بی شک همه ی افراد به دنبال این هستند که برای سفر خود هتلی را انتخاب کنند که هم ارزان باشد و هم مناسب برای اقامت آن ها باشد.

اما این کار وقت بسیار می خواهد که خارج از حوصله ی آدمی می باشد. پیش از این افراد برای رزرو بلیط و هتل به آژانس های مسافرتی مراجعه می کردند و گاهی پیش می آمد که متاسفانه ظرفیت ها تکمیل شده بودند و افراد مجبور به مراجعه به آژانس مسافرتی دیگر برای تهیه ی بلیط و هتل می کردند.

اما با پیشرفت تکنولوژی، زورق راه را برای شما آسان کرده است. دیگر احتیاجی نیست که به آژانس های مسافرتی مراجعه کرده و با تلف کردن ساعت ها وقت خود در آژانس های مسافرتی و تحمل طاقت فرسای ترافیک خیابان ها به انجام رزرو هتل بپردازید.

بلکه به راحتی و با استفاده از سایت های رزرو هتل پوکت و بلیط می توانید در کمترین ساعت این کار را در خانه یا محل کار خود انجام دهید.

همچنین از طریق سایت های رزرو هتل، می توانید انتخاب های بیشتری پیش رو داشته باشید و هتل هایی با امکاناتی که شما می خواهید را در اختیار شما قرار می دهند.

سایت های بسیاری شما را در انجام این کار یاری می نمایند، پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت زورق برای رزرو هتل می باشد.

در این سایت ها به شما انواع هتل های شهر و کشور مورد نظر را پیشنهاد می دهد و نوع خدمات دهی و همچنین محدوده ی دسترسی به امکانات شهر را به طور کامل به شما توضیح می دهد.

اکنون نکاتی در مورد پیدا کردن و رزرو هتل ارزان قیمت به شما پیشنهاد می دهیم:

ابتدا باید در نظر بگیرید که سفر شما کاری می باشد یا تفریحی! اگر سفر شما کاری می باشد، بنابراین باید هتلی در مرکز شهر در نظر بگیرید به این دلیل که هزینه ی کرایه ی تاکسی برای شما کم شود. در این صورت در هزینه های سفر خود صرفه جویی کرده اید و البته زمان کمتری در ترافیک شهری و مسیر خواهید بود.

اگر قصد شما از سفر؛ تفریح کردن می باشد می توانید هتل را هم داخل شهر و هم خارج شهر بنا به سلیقه ی خودتان انتخاب کنید. اگر قصدتان بیشتر خرید و دیدن مکان های دیدنی می باشد؛ انتخاب هتل داخل شهر بهترین گزینه می باشد.

ولی اگر قصدتان موارد بالا نمی باشد می توانید هتلی در اطراف شهر انتخاب کنید؛ البته این نکته را باید در نظر بگیرید که هتل های خارج شهر؛ برای این که گردشگران بیشتری جذب کنند، امکانات زیادی ارائه می دهند.

بنابر نکات بالا می توانید به راحتی هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید