نمایندگی تعمیرات ظرفشویی

تا همین چند سال پیش تعداد خانواده‌هایی که در منزل از ماشین ظرفشویی استفاده می‌کردند، بسیار کم بود. در واقع اکثر مردم بر این باور بودند که ماشین ظرفشویی یک وسیله‌ی ضروری برای زندگی نیست و می‌توان هزینه‌ای که جهت خرید آن لازم است را صرف خرید وسیله یا وسایلی دیگر کرد. اما امروزه این دیدگاه به مانند قبل رایج نیست و تعداد خانواده‌های مصرف‌کننده‌ی ماشین ظرفشویی بسیار افزایش یافته است. در این بین چند برند هستند که بخش عمده‌ای از بازار ماشین ظرفشویی را در اختیار گرفته‌اند و به نوعی بیش از سایر برندها توانسته‌اند ماشین‌های ظرفشویی خود را در کشور ایران به فروش برسانند. از میان آن‌ها می‌توان به ال جی، سامسونگ، بوش و ایندزیت اشاره داشت. احتمالاً شما نیز که در حال مطالعه‌ی این متن هستید یکی از مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی‌های این برندها باشید. آن چه که در این نوشتار بر آن تأکید داریم و آن را به شما توصیه می‌کنیم این است که در صورت بروز هر گونه ایراد در ماشین‌های ظرفشویی این برندها بایستی آن‌ها را به ترتیب به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت بسپارید. در ادامه در مورد مزایای سپردن ماشین‌ظرفشویی‌تان به این نمایندگی‌ها صحبت خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

با وجود آن که ماشین‌های ظرفشویی ال جی از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار هستند و تا جای امکان طراحان کمپانی ال جی آن‌ها را مقاوم در برابر آسیب‌ها ساخته‌اند، اما باز هم شاهد برخی ایرادها و مشکلات در آن‌ها هستیم. مثلاً گاه دیده شده که این ماشین‌های ظرفشویی به یک باره روشن نمی‌شوند و یا آن که آب را تخلیه نمی‌کنند. هر مشکلی که در ماشین ظرفشویی ال جی شما به وجود آمد، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ماشین ظرفشویی را روشن نکنید و دوشاخه‌ی آن را از پریز بکشید. سپس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. با تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی، متخصص ظرفشویی ال جی در زمانی کوتاه در منزل شما حضور پیدا کرده و در پیش چشمان شما مشکل به وجود آمده را تشخیص داده و آن را برطرف خواهد کرد.

متخصص، تمامی دوره‌های آموزشی و تخصصی مربوط به ماشین‌های ظرفشویی ال جی را پشت سر گذاشته و در اندک زمانی قادر به تشخیص دقیق مشکل به وجود آمده خواهد بود.

ضمناً در صورتی که ماشین ظرفشویی ال جی شما توسط متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تعمیر شود، وسیله‌ی شما مشمول گارانتی یک ساله خواهد شد، این در حالی است که اگر ظرفشویی خود را به یک تعمیرکار عمومی بسپارید، نه تنها اطمینانی از حلِ دقیق و کامل مشکل نخواهید داشت، بلکه وسیله نیز مشمول گارانتی نخواهد بود و اگر باری دیگر مشکل در همان نقطه بروز کند باز مجبور به سپردن وسیله به تعمیرکار و در نتیجه پرداخت هزینه خواهید بود.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

آن چه که در مورد ظرفشویی ال جی گفته شد برای سامسونگ نیز صادق است. بنابراین اگر از ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل استفاده می‌کنید، بایستی به خاطر داشته باشید که به هنگام خرابی ماشین ظرفشویی باید حتماً با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید و نه آن که ماشین ظرفشویی‌تان را به یک تعمیرکار عمومی و غیرمتخصص بسپارید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

ظرفشویی‌های بوش نیز، همان طور که در ابتدای متن گفته شد، در کشورمان به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند و توانسته‌اند فروش خوبی در میان ایرانیان داشته باشند. اگر از ظرفشویی بوش در منزل استفاده می‌کنید بایستی این نکته را همواره در ذهن داشته باشید که در صورت بروز هر گونه ایراد در ظرفشویی بوش بهترین کار این است که وسیله را به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش بسپارید. متخصص ظرفشویی بوش در کمتر از یک ساعت با حضور در منزل شما اقدام به تعمیر ظرفشویی‌تان خواهد کرد. متخصص تا جای امکان از تعویض قطعات اجتناب خواهد کرد، اما در صورت لزوم حتماً از قطعات اصلی و فابریک استفاده خواهد نمود. ضمناً هزینه‌ی دریافتیِ متخصص، مطابق با نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

هر یک از موارد بالا برای ظرفشویی‌های ایندزیت نیز صادق هستند. در صورتی که یکی از ایرادهای زیر در ماشین ظرفشویی ایندزیت شما بروز کرد حتماً با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت تماس بگیرید:

ـ روشن نشدن دستگاه

ـ خاموش شدن دستگاه

ـ باز یا بسته نشدن درب

ـ نشت آب از کنار درب

ـ نشت آب از زیر دستگاه

ـ صدا و یا لرزش بیش از اندازه

ـ صحیح شسته نشدن ظروف

سخن آخر

تماس شما با نمایندگی وسیله‌ی برقی‌تان برتری‌های زیادی نسبت به مراجعه‌ی شما به یک تعمیرکار عمومی دارد. سعی شد در این نوشتار به طور خلاصه به این مزایا پرداخته شود، اما در آخر بد نیست باری دیگر به طور خیلی مختصر اشاره‌ای به آن‌ها داشته باشیم. مزایای تماس با نمایندگی تعمیرات عبارت اند از:

ـ اعزام یک متخصصِ کاربلد و مجرب به منزل

ـ تعمیر وسیله در منزل و نه خارج از منزل

ـ دریافت هزینه بر طبق نرخ مصوب

ـ یک سال گارانتی لوازم تعمیر شده

ـ عدم نیاز به مراجعه به دفتر نمایندگی

ـ استفاده از قطعات اصلی