نکات مهم خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه ها

سفر با بچه ها  همان طور که میدانید سختی های خاص خودش را دارد همچنین سفر با هواپیما  دارای تعرفه های متفاوتی  است، ممکن است سوال های درباره ی خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای کودکان توی ذهن تان ایجاد شود.به این خاطر ما میخواهیم در این مقاله، به سوالات شما راجع به خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی برای کودکان پاسخ بدیم.

قیمت بلیط هواپیما بچه ها با بزرگسالان متفاوت است؟

خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه ها

خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه ها

بله قیمت ها با هم فرق داره! نوسانات هزینه بلیط هواپیما برای کودکان با دقت به ایرلاین پرواز  و در پروازهای خارجی و بین المللی،  نسبت به مقررات کشور های گوناگون می تونه فرق داشته باشه.

البته اصلی ترین نکته ای که هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی به منظور خرید بلیط برای بچه ها بایستی به آن دقت کنین، خرید بلیط سیستمی یا بلیط چارتری است.

زیرا مدل بلیط که منظورهمان سیستمی یا چارتری بودن آن است، بر هزینه خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی  برای کودکان تاثیر مستقیم می گذارد!

ممکن است فرق بین هزینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی سیستمی و چارتری به منظور سفر بزرگسال زیاد نباشد، ولی به منظور خرید بلیط بچه ها این امکان را دارید که تو هزینه ها تون به مقدار زیادی صرفه جویی کنین.

قیمت خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی  کودک

قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی سیستمی برای بچه ها

همان طور که می دانید بلیط های سیستمی، مدل هایی هستن که به وسیله خود ایرلاین ها به طور مستقیم قیمت گذاری میشن.

یکی از مطلوب ترین خصوصیات بلیط سیستمی، تخفیف هایی هست که به منظور بلیط هواپیما کودک و نوزاد مشخص کرده.

در این صورت، به نفع تان است که بدانید ،ایرلاین های گوناگون، مقررات گوناگونی به منظور هزینه خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی برای مسافران داری بچه و با دقت به ایرلاینی که به منظور پروازتان برگزیده اید، نرخ هزینه بلیط هواپیمای تان هم فرق می کند.

هزینه بلیط هواپیما سیستمی برای بچه ی زیر 2 سال: بلیط برای کودکان زیر 2 سال رایگان است و لازم نیست هزینه ای برای پروازشان پرداخت کنید، زیرا که در طی سفر به صندلی جداگانه احتیاج ندارند  در حقیقت تنها قیمت بیمه پرواز را بایستی پرداخت کنید.

بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه ها

بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه ها

قیمت بلیط هواپیما سیستمی برای بچه های 2 تا 12 سال: خبر خوش اینکه به منظور خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی برای بچه های بین 2 تا 12 سال، این امکان را دارید با تهیه بلیط هواپیما سیستمی قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را کاهش دهید. خوب است که بدانید اغلب ایرلاین های درون کشورمان، به منظور خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی برای بچه های 2 تا 12 سال، تقریبا 50 %تخفیف میدهند.

با این وجود بهتون پیشنهاد می کنیم به منظور خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی  برای مسافرت های خانوادگی، بلیط هواپیما  کودکانتان را حتما سیستمی تهیه کنید تا در هزینه هاتون صرفه جویی کرده باشین.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی چارتری برای بچه ها

این نوع از بلیط ها به این صورت هستن که به وسیله چارترکننده ها قیمتش مشخص می شود و مقررات خاص خودش را برای تعیین نرخ بلیط ها و کنسلی ها دارند.

 

هزینه بلیط هواپیما چارتر به منظور کودکان زیر 2 سال: بلیط این کودکان به شکل رایگان است، زیرا در طی سفر به صندلی جداگانه احتیاج ندارند  و فقط هزینه بیمه را بایستی پرداخت کنند.

 

قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی چارتری برای بچه های 2 تا 12 سال: قیمت بلیط چارتری برای کودکان  با سن بین 2 تا 12 سال بر اساس نرخ مسافران بزرگسال محاسبه میشود و هیچ تخفیفی برایش وجود ندارد.

        نرخ قیمت بلیط پرواز بچه ها در پرواز های بین المللی:

خرید بلیط هواپیما برای بچه ها

خرید بلیط هواپیما برای بچه ها

نرخ تخفیف بلیط بچه ها در کشورهای گوناگون مقررات ویژه ای دارند. به همین خاطر بایستی به کشوری که قرار است سفر کنید و ایرلاینی که برای سفرتون انتخاب کردین، دقت کنید. نرخ هزینه های بلیط هواپیما بچه اتان را برسی کنید.

در سفر های خارجی، برای کودک زیر 2 سال هم، بلیط رایگان نیست. حتی با اینکه بچه زیر 2 سال به صندلی ای احتیاج نداره، با این وجود هم قیمت بیمه و هم قیمت مالیات که اغلب 10 الی 15 % قیمت بلیط بزرگسال است، بایستی پرداخت شود.

علاوه بر این دقت کنید که این نرخ تخفیف حدودی است وثابت نیست ممکن است 2 تا ایرلاین گوناگون که حتی به یک مکان سفر می کنند نرخ تخفیف شون به طور کامل می تواند فرق داشته باشد.

هزینه بلیط هواپیمای کودکان 2 تا 12 سال: اغلب هزینه  بلیط هواپیما بچه ی زیر 12 سال، حدودا 70 تا 75 درصد قیمت بلیط هواپیما بزرگسال است. با این وجود چناچه این بلیط چارتری باشد هیچ تخفیفی برای بچه ها وجود نداشت و بایستی کامل پرداخت میشد.