هیپوتریپ؛ رزرو هتل داخلی و خارجی ارزان‌تر و ساده‌تر از همیشه

کودکی‌های بسیاری از ما شبیه یکدیگر است. از تفنگ و شمشیر پسرها تا عروسک‌های دخترها که خیلی وقت‌ها جابه‌جا استفاده می‌شد! اما بخشی از ابزار و وسایلی که دوست‌شان داشتیم وسایل و تجهیزات گشت‌و‌گذار بود. خلاق‌ترهایمان با پشتی‌های خانه و چادر مادربزرگ برای خودمان جایی جدید -برای زندگی کوتاه چندساعته- درست می‌کردیم و خودمان میهمان هتل خودمان می‌شدیم. انگار از همان کودکی تدارک محل اقامت مناسب و دلخواه در طول سفر برای ما دغدغه‌ای جدی بوده است.

رزرو هتل ارزان

رزرو هتل ارزان

امروزه تنوع بسیار زیادی از اقامتگاه‌ها و هتل‌ها با درجه‌بندی و ستاره‌های مختلف در دسترس‌مان است تا بتوانیم بر اساس علاقه‌مندی‌هایمان بهترین را انتخاب کنیم.

انتخاب هتل

اما هنگام انتخاب هتل محل اقامت چطور اطمینان پیدا کنیم که همه‌ی گزینه‌ها را دیده‌ایم و چیزی از قلم نیفتاده؟ و مهم‌تر این که بعد از پیدا کردن و رزرو هتل، بقیه‌ی مایحتاج سفر مانند ترنسفر، بیمه و حتی قبل از آن، بلیط رفت و برگشت را چه کنیم؟

واقعیت این است که با توجه به مشغله بالایی که همه‌مان داریم، خرید آنلاین را به درگیری با ترافیک، جابه‌جایی و خرید حضوری ترجیح می‎‌دهیم. پیدا کردن شماره‌های تلفن‌ تک‌تک ‌هتل‌های مقصد و زنگ‌زدن به آنها هم کار طاقت‌فرسایی است و عملا غیرممکن است و آدم یک‌جا خسته می‌شود و می‌رود سراغ اولین گزینه‌ای که به نظرش خوب آمد که بهتر است از نتیجه‌اش حرفی نزنیم! از طرفی پیدا کردن محل اقامت پس از رسیدن به مقصد هم -آن هم بعد از طی کردن مسیر طولانی و خستگی سفر- کار عاقلانه‌ای به نظر نمی‌رسد و مقرون‌به‌صرفه نیست.

پس می‌رسیم به گزینه‌ای که این سال‌ها متولد شده و روزبه‌روز رشد کرده: رزرو آنلاین هتل در وب‌سایت‌های لیستینگ پرواز و هتل.

هیپوتریپ یکی از وب‌سایت‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل است که می‌خواهد در سفر «آب در دل مسافران تکان نخورد» و بهشان خوش بگذرد و این خوش‌گذشتن را با آسان‌تر کردن روش‌های رزرو هتل داخلی و خارجی -از طریق آگاهی بیشتر، ارائه‌ی اطلاعات همراه با جزئیات دقیق و کمک به مدیریت هزینه‌های سفر- انجام می‌دهد؛ این‌که در هر جای دنیا که باشید بتوانید بهترین هتل را با توجه به بودجه‌ي سفرتان انتخاب کنید و مطمئن باشید که قرار است آن‌جا خوش بگذرد… به این‌جا که رسیدید بدانید ‌که رد پای هیپوتریپی‌ها درکار است!

کمی از رزرو آنلاین هتل در هیپوتریپ و مزیت‌هایش بگوییم

رزرو آنلاین هتل پیش از هر چیز صرفه‌جویی در وقت، پول و چانه‌زدن است. چه چیزی بهتر از آن‌که روی مبل نشسته باشید و -چای به‌دست- هتل سفرتان را انتخاب کنید و موسیقی دل‌خواه‌تان هم در اتاق پخش شود؟

رزرو آنلاین هتل -جدای از راحتی این کار- در کل و در مقایسه با تمام روش‌های سنتی ارزان‌تر هم تمام می‌شود و تمام مدت این حس را دارید که بر همه چیز مسلطید و هیچ‌ گزینه‌ای را از دست نمی‌دهید –که باید بگوییم حس درستی است.

مزایای رزرو آنلاین در هیپوتریپ

این که بین هتل‌های مورد نظرتان در شهر یا کشور مقصد امکان بررسی و مقایسه داشته باشید و این کار را در کم‌ترین زمان ممکن و بی‌ هیچ دردسری انجام دهید شاید بزرگ‌ترین ویژگی مثبت آن باشد ولی آخرینش نیست. مقایسه‌ی قیمت‌ها دقیقا چیزی است که شما به دنبالش هستید و تنها در چنین سایتی امکانش را دارید؛ وب‌سایتی که پیش از انتخاب هتل –اگر قصد سفر هوایی داشته باشید- بلیط هواپیما را هم از آن خریده‌اید و چرخی هم در دیگر بخش‌های مفید آن زده‌اید. فراموش نکنید که برای سفر خود بیمه مسافرتی هم تهیه کنید که حتما به کار می‌آید.

دیدن عکس‌هایی از نمای بیرونی، اتاق‌ها و مکان‌های مختلف هتل، خواندن اطلاعات مربوط به امکانات هتل، دیدن قیمت‌های اتاق‌های مختلف به شما ایده‌ی روشنی در مورد جایی که می‌خواهید چند روزی را در آن اقامت کنید می‌دهد.

این‌که دقیقا بدانید خدمات و امکانات هتل چه چیزهایی‌اند، می‌تواند در شکل انتخاب‌تان خیلی تعیین‌کننده باشد؛ داشتن اینترنت پُرسرعت، ترنسفر فرودگاهی، برخی گشت‌های شهری و بلیط‌های تخفیف جاذبه‌ها و فعالیت‌های تفریحی از زحمت فکرکردن شما کم می‌کند و در وقت و هزینه‌تان صرفه‌جویی می‌شود و مهم‌تر از همه این‌که این فرایندِ انتخاب خودش بخشی از لذت‌های سفر است و با تاکید بر راحتی‌ و سادگی‌اش اغراق نکرده‌ایم.

در وبلاگ هیپوتریپ (هیپومگ) هم اطلاعات مفصلی در مورد هتل‌ها، محل واقع‌شدن‌شان، سال ساخت، نزدیکی‌شان به بازارها، مراکز خرید و جاذبه‌های دیدنی مقصد سفرتان می‌خوانید و به این ترتیب می‌دانید قرار است به کجا بروید و حتی چه چیزهایی بخورید و بخرید.

در نهایت می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به تمام موارد گفته‌شده انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید که هیپوتریپی‌ها کنارتان هستند و در تمام مراحل انتخاب، مقایسه و رزرو هتل و حتی پس از آن به پرسش‌ها و مشکلات احتمالی پاسخ می‌دهند و آنها را در سریع‌ترین زمان ممکن حل می‌کنند؛ هتل را با آنها و کنارشان انتخاب می‌کنید، در شهر یا کشور مقصد تنها نیستید و پس از آن هم همیشه می‌توانید برای پرسش‌های مربوط به رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما هیپوتریپ و بیمه‌ي سفر به کارکنان هیپوتریپ تکیه کنید.

کلام آخر

دنیا دنیای ابزارها و فناوری‌های جدید است و انگار هر کسی که به آنها مجهز باشد توانایی انجام هر کاری را دارد اما در همین دنیای به‌ظاهر شبیه هم که تفاوت‌های بین ارائه‌کنندگان خدمات از بین می‌رود و مثلا خیلی‌ها ممکن است گمان کنند می‌شود هتل را از هر جایی رزرو کرد، چیزی که بیش از فناوری پُررنگ است رضایتی است که مشتری هنگام رزرو، اقامت و پس از سفر حس می‌کند؛ همان لبخند کم‌رنگی که با دیدن اسم هیپوتریپ بر لب می‌آورد که نتیجه‌ی پشتیبانی مسئولانه و تلاش کارکنان جوان، چابک، خلاق و پاسخگوی هیپوتریپ است و هیچ فناوری‌ای نمی‌تواند -به تنهایی- لبخند بیافریند و کاری کند که خوش بگذرد.

هیپوتریپ تجربه‌ی متفاوتی از سفر است چرا که قرار است خوش بگذرد و این خوشی پایانی ندارد