ویزای شینگن و مهاجرت به اروپا و کانادا در نیازمندی تخصصی ویزا، ویزاکاران

ویزای شینگن ویزای شینگن معاهده ی شینگن (به انگلیسی: Schengen Agreement) توافق‌ نامه‌ای است که به برداشته شدن مرز بین 6 کشور اروپایی انجامید و امکان مسافرت،  بدون نیاز به ویزا را بین این کشورها فراهم کرد.

این توافق‌ نامه در سال 1985 بین 5 کشور اروپای غربی به امضا رسید و کشورهای دیگر به مرور زمان به این توافق‌ نامه ملحق شدند , در حال حاضر 26 کشور اروپایی از قوانین این توافق‌ نامه پیروی می‌کنند.

توافق‌ نامه شینگن در سال 1985 در لوکزامبورگ از سوی بلژیک، فرانسه، آلمان غربی، هلند و لوکزامبورگ به امضا رسید.

تمام کشورهای اتحادیه اروپا بجز ایرلند و بریتانیا وارد این توافق‌ نامه شده‌اند.

ویزاکاران تنها نیازمندی تخصصی ویزا و امور مرتبط در ایران میباشد که فعالان معتبر ویزای شینگن را به شما معرفی مینماید.

مهاجرت به اروپا، مهاجرت به کانادا، مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به آمریکا، مهجرت به انگلیس

برای مهاجرت به اروپا و یا اخذ اقامت ابتدا باید بدانید که قاره اروپا در نیم‌کره شمالی قرار گرفته و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته‌اند و با یک‌دیگر اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز میان اروپا و آسیا را کوه‌های آرال تشکیل می‌دهند. مساحت اروپا حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع است و بیش از ۷۳۰ میلیون نفر جمعیت دارد که یازده درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند.

در حال حاضر کانادا به عنوان کشوری با یک سیاست باز مهاجرپذیری و بیش از 34 گروه قومی مختلف شناخته میشود.

 

ساده‌ترین شیوه‌های مهاجرت به کانادا برای خیلی از افراد اصلا امکان‌پذیر نیستند. شما چند گزینه در اختیار دارید: ثروتمند باشید، مهارت داشته باشید یا هنرمند باشید. اگر هیچ کدام از این موارد با موقعیت شما سازگار نیست، باید به دنبال راه دیگری برای رسیدن به هدف خود باشید. برای آشنایی با انواع روش‌های ممکن برای مهاجرت به کانادا با ویزاکاران همراه باشید.

با وجود مساحت نسبتاً کم خود، اروپا پس از آسیا دومین قاره جهان از نظر تراکم جمعیت است.

ویزاکاران تنها نیازمندی تخصصی ویزا و مهاجرت در ایران است که اگر قصد مهاجرت و اقامت به اروپا , امریکا , کانادا , استرالیا و دیگر کشورها را دارید میتوانید با مراجعه به این بانک اطلاعاتی با فعالان معتبر مهاجرت و اقامت آشنا شوید.

وقت سفارت

قدم اول برای دریافت ویزای هر کشور گرفتن وقت مصاحبه برای آن کشور میباشد، که بر خلاف اذهان عمومی کار آسانی نیست و در بیشتر مواقع با رد درخواست مواجه خواهید شد، برای این منظور کار را به کاردان بسپارید.

ویزاکاران نیازمندی تخصصی ویزا و امور مرتبط از جمله وقت سفارت برای کشورهای سراسر جهان شما را با فعالان معتبر این امور آشنا میسازد.