چگونه بدون نیاز به واسطه‌های محلی، ویلای خود را اجاره دهیم؟

برخی از افرادی که در شهرهای مختلف کشور، دارای ویلا و اقامتگاه هستند و به دلیل زندگی در شهرهای بزرگ، مدت کمی در ویلای شمال و… خود ساکن هستند از این محل برای خود درآمدزایی می‌کنند.

بیشتر این افراد با اعتماد به آژانس‌های املاک یا واسطه‌های محلی، ویلا و اقامتگاه خود را به مسافران اجاره می‌دهند و این واسطه‌ها نیز با کسر دستمزد خود از مبلغ اجاره، هر از چندگاهی مبلغی به حساب صاحبان ملک واریز می‌کنند.

البته برخی از موارد پیش می‌آید که مبلغ واریزی به حساب صاحبان ویلا و اقامتگاه، بسیار کمتر از آن چیزی است که واسطه‌ها از مسافران به عنوان هزینه اجاره دریافت می‌کنند و این موضوع موجب بی‌اعتمادی صاحبان املاک به واسطه‌ها شده است.

اجاره ویلا جاباما

اجاره ویلا جاباما

اما ما یک راه مطمئن برای اجاره ویلا و اقامتگاه‌تان در هر شهری به شما پیشنهاد می‌دهیم.

با جاباما شما می‌توانید با خیال راحت ویلا، اقامتگاه و کلبه روستایی خود را اجاره دهید و هزینه آن را دریافت کنید.

سامانه ثبت و رزرو اینترنتی ویلا و اقامتگاه جاباما، بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد. شما می‌‌توانید با مراجعه به وب‌سایت جاباما، ویلای خود را ثبت و ویژگی‌های آن را همراه با موقعیت جغرافیایی و عکس‌های مختلف به مسافران معرفی کنید. یادتان باشد هزینه رزرو ویلا برای هر شب را نیز اعلام کنید تا پس از رزرو به حسابتان واریز شود.

این کار چند حسن دارد. اول اینکه ویلا و اقامتگاه شما بدون استفاده باقی نمی‌ماند و می‌توانید نیاز مسافرینی که به شهر یا روستای شما سفر می‌کنند را رفع کنید که البته به این اقدام به رونق صنعت توریسم در شهر و روستای شما منجر می‌شود. حسن دوم هم این است که با توجه به شرایط اقتصادی کشور، شما می‌توانید از طریق اجاره ویلا و اقامتگاه خود، درآمدزایی کنید.

پیشنهاد ما شما این است که اگر قصد دارید ویلا، اقامتگاه و … خود را به مسافران دیگر اجاره دهید و کسب درآمد کنید، به جای اعتماد به واسطه‌های اجاره ویلا از طریق جاباما برای اجاره دادن ویلا اقدام کنید. به عنوان اگر دارای ویلا در شمال هستید در هر فصلی از سال، می‌توانید ویلا و اقامتگاه خود را به راحتی اجاره دهید.

منبع : ویرلن