در مدت نسبتا طولانی که در عرصه اینترنت فعالیت داشته ایم انواع مختلف تبلیغات را بازده های متفاوت مشاهده کردیم. یکی از برترین سیستمهای تبلیغاتی موجود در اینترنت تبلیغات پاپ آپ میباشد. دلیل آن بازده بسیار عالی در کنار هزینه بسیار پایین این نوع تبلیغ است و به همین خاطر میتوان دریافت که چرا با مرور زمان سهم تبلیغات پاپ آپ بیش از پیش در روشهای کسب درآمد اینترنتی رشد پیدا میکند. این امر به این دلیل است که همه فروشگاههای تازه تاسیس میخواند در حداقل زمان فروشگاه خود را به عموم مردم معرفی نمایند و مسلما مایلند که با هزینه بسیار پایین طیف بسیار وسیعی از مشتریان را جذب نمایند. البته در هنگام انتخاب سایت مناسب برای تبلیغات پاپ آپ مواردی نیز باید مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به برخی از آنها میپردازیم.

پشتیبانی پاسخگو

پشتیبانی باید بتواند به سوالات مشتری سایت پاسخ دهد و صرفا همانند ربات جملات از پیش تعریف شده را تکرار نکند. همچنین پشتیبانی باید برای افزایش کیفیت کارش به کلیه بخشهای سایت تبلیغاتی مسلط باشد. علاوه بر این باید بر اصول تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی تبلیغاتی و مواردی از این دست نیز تسلط داشته باشد. موارد بیان شده برای افزایش کیفیت پاسخگویی پشتیبان سایت پاپ آپ ضروری است. اما تا زمانی که پشتیبان در دسترس نباشد، برای سایتهای نمایش دهنده تبلیغات پاپ آپ و همچنین برای مشتریان تبلیغات آنچنان سودی نخواهد داشت. در نتیجه برای اشخاصی که کسب درآمد سایت از طریق پاپ آپ را انتخاب میکنند مهم است که پشتیبان سایت در حداقل زمان به آنها پاسخگو باشد.

استفاده از تکنولوژی روز

برای بهره مند شدن از کیفیت مناسب، لازم است تا سایتهای ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی به طور مرتب تکنولوژی استفاده شده در سایتشان را به روز نمایند و روز به روز بر افزایش بازدهی تبلیغات اینترنتی خود تاکید داشته باشند. تنها در این صورت است که میتوان در بازار پر رقابت امروز بر رقبا پیشی گرفت. یکی از سایتهایی که مورد بررسی قرار گرفته و به طور مرتب سیستم خود را به روز میکند سایت پاپ آپ می به نشانی popupme.net می باشد.

سایت پاپ آپ می از آنجا که به نظرات مشتریان و ایده های آنها اهمیت بسیاری میدهد، در ماههای اخیر کلیه امکاناتی که مشتریان درخواست کرده اند را تا حد امکان در سیستم خود اضافه نموده است و در این مدت به دفعات نیز کدهای سایت را برای بازدهی بهتر بهینه کرده است.

سرور ایران

وجود سرور سایت در ایران یکی از مواردی است که بر بازدهی و کیفیت پاپ آپ ها تاثیر بسزایی دارد. زیرا مدت زمان باز شدن تبلیغات در سرورهای ایران کاهش پیدا میکند و همین موضوع میتواند بر روی بازدهی تبلیغات تاثیر قابل توجهی داشته باشد. علاوه بر ایران بودن سرور سایت، انتخاب دیتاسنتر با کیفیت نیز برای افزایش کیفیت سیستم تبلیغاتی پاپ آپ امری ضروری است. چون اگر به هر علت پورتهای دیتاسنتر سایت توانایی ارائه کیفیت مورد نیاز را نداشته باشد و یا اگر قطعی هایی در دیتاسنتر وجود داشته باشد، بر کیفیت تبلیغات تاثیر مستقیمی میگذارد.

گستردگی شبکه نمایش

هرچه تعداد سایتهای نمایش دهنده بیشتر باشد و تنوع در نوع آنها داشته باشد، تبلیغات پاپ آپ بازده بهتری خواهد داشت و سایتهای تبلیغ دهنده میتوانند به طیف وسیعتری خدمات خود را معرفی نمایند. سایت پاپ آپ می در این مورد نیز با داشتن شبکه نمایش گسترده که از سایتهایی با گروههای مختلف تشکیل شده است میتواند پاسخگوی نیازهای تبلیغاتی انواع مختلف کاربران باشد و در صورتی که کسب و کار خاصی دارید به شما توصیه میشود با استفاده از اطلاعات بخش تماس با ما در سایت پاپ آپ می سوالات خود را از پشتیبانان متعهد و پاسخگوی این سایت بپرسید تا در اسرع وقت به سوالات و ابهامات پاسخ داده شود.