سایت مکانبین استان یزد (سایت گردشگری استان یزد) با شهر یزد آغاز به کار کرد این سایت که یکی از سایت های پرتال گردشگری مکانبین است و به تازگی شروع به پر کردن اطلاعات مکان های تاریخی، توریستی، تفریحی و… استان یزد کرده است.

سایت گردشگری یزد

سایت گردشگری یزد

در سایت گردشگری استان یزد به جاذبه های توریستی یزد جاذبه های طبیعی یزد اماکن تاریخی یزد، بازار خرید یزد اماکن خدماتی یزد و جاذبه های گردشگری طبس جاذبه های طبیعی یزد اماکن تاریخی میبد، بازار خرید اردکان اماکن شهرستان های یزد و همچنین جاذبه های گردشگری شهرستان های یزد خواهد پرداخت .

مکانبین یک پرتال است که شامل مجموعه سایت هایی است که هر یک به استانی اختصاص دارد و اطلاعات مربوط به مراکز خرید، مراکز تفریحی و توریستی، اماکن تاریخی و باستانی، مراکز خدماتی و… در آن با مشخصات کامل آن در قالب نقشه های ماهواره ای گنجانده شده است. این مجموعه از مرداد ۱۳۹۱ کار خود را آغاز کزده است و هدف آن ایجاد بانک اطلاعاتی از اماکن توریستی، تفریحی، تاریخی، خدماتی و… از هر یک از استان های کشور به تفکیک شهرهاست.

سایت مختص به هر استان بر اساس شهرهای آن قابل انتخاب است شما از طریق منو در سایت هر استان، امکان انتخاب شهرهای گوناگون در یک استان را دارید.

اولویت استان ها برای راه اندازی سایت مرتبط با آن براساس میزان سفر و حجم مسافرین به آنها است. از این رو تیم مکانبین استان های بزرگ را در اولویت خود قرار داده است اما کار خود را با استان سمنان آغاز کرده تا مشکلات را بررسی نماید. به زودی سایر استان ها راه اندازی می شود. اما در صورتی که کسانی این خواست و توان را داشته باشند که در راه اندازی استانی که در اولویت های اول ما نباند به ما یاری برسانند، ما استان آنان را در اولویت قرار خواهیم داد.

این یک پروژه بسیار بزرگ در کشور است از این رو به حتم شما می توانید در به انجام رسیدن آن ما را یاری کنید چرا که برای وارد کردن اطلاعات گسترده تمامی استان ها و شهرها و همه بخش های مورد نیاز به نیروهای زیادی نیاز است از این رو شما می توانید با درخواست همکاری این فرصت را در اختیار سایت قرار دهید تا این پروژه زودتر تکمیل شود به حتم کسانی که در این پروژه به سایت گردشگری مکانبین یاری برسانند از مواهب مادی و معنوی این سایت نیز برخودار خواهند شد از این رو این سایت می تواند به منبعی برای درآمدزایی اینترنتی آنان تبدیل شود. برای ارسال درخواست مشارکت و پرسش درباره چگونگی کار و مواهب ناشی از آن، فرمی را که در بخش تماس با ما قرار دارد تکمیل فرمایید.

برای رفتن به صفحه اول از منو بالا صفحه نخست را کلیک کنید

استان هایی که تا کنون بخش اعظمش آنها تکمیل شده است به قرار زیر است :

سایت پرتال مکانبین

سایت گردشگری استان سمنان

سایت گردشگری استان مازندران

سایت گردشگری استان فارس

سایت گردشگری استان هرمزگان